Lightning Box Logo
Pakkuja: Lightning Box
RTP: 95.54%
Loodud: 30/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €210
  • Võimalik võit: kui 94,500 mündid

Chicken Fox ülevaade

chicken fox slot

Kanafarmis võis olla pealtnäha küll täiesti tavaline päev, kuid rebane Foxy haistas kulla lõhna. Ta teadis, et need kanad vajavad oma munade sees väärtuslikku saaki, seega jaht pidi toimuma just täna!

Proovi sinagi olla kaval nagu rebane ja löö kanakarjas kord majja mängul “Chicken Fox”. Tegemist on Lightning Box mängulooja 5×4 mänguväljaga slotiga, millel on 25 võiduliini ja millel võid võita koguni 94 500 mündi väärtusega võrdse rahahunniku.

chicken fox slot screen


– SÜMBOLID

“Chicken Fox” mängul kohtud erinevate temaatiliste ikoonidega, mis kujutavad erinevaid farmiasukaid, keda taltsutab karjaseplika “Nanny”. Temaatiliste sümbolitega saadud võidud on märksa suuremad kui madalama väärtusega mängukaartide sümbolid. Mängu Wild-asendussümboliks on rebane Foxy ning see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Lisaks sellele võib Wild ilmuda mänguväljale ka “Võidukordaja-Wildina” ning suurendada sinu võitu kaks või enam korda.


– BOONUSED

Mängul on niipalju Wild-asendussümboleid ja scattereid, et ka kõige nõudlikum kanavaras muheleb rahulolevalt ja lubame, et kui kaval rebane astub majja, saad veel enam boonuseid. Mängust ei puudu ka võidukordajad ega kuni 40-kordne võidukordaja.

“Chicken Fox” tasuta spinnide voorus proovib rebane Foxy kinni püüda Kukke, kana või purustada Muna. Kui see tal õnnestub, saad oma võitudele kuni 40-kordse võidukordaja ja uusi tasuta spinne.

chicken fox slot review

Kui rullikutel jäävad korraga pidama 3, 4 või 5 “Chicken Fox” boonusikooni, saab mängija teha 8, 15 või 30 spinni kasiino kulul. See on üks kiiremaid teid võidule.

Pakub huvi? Siis loe edasi ja saa kõik vajalik info.


– KUIDAS VÕITA?

Kui sinu jaoks on kõige olulisem võita palju raha, siis pead saama sama sümboli vähemalt kolmel järjestikkuse rullikul. Loomulikult võid alguses mängu proovida ka mänguraha eest või hakata kohe pärisrahaga võite jahtima- võite saad ikka samamoodi.

chicken fox slot big win