Optibet Spordiennustus Logo
 • www.optibet.ee
 • Valuutad: EUR
 • Omanik: Optiwin OÜ
 • Asustatud: Feb. 2010

Reiting: 8.8

 • Veebileht: 9.5
 • Kasiino mängud: 10
 • Boonused ja Promod: 9
 • Sisse ja Väljamaksed: 8
 • Klienditugi: 9
 • Partnerlus: 7

Optibet Spordiennustus ülevaade

optibet main

Optibet on 2013. aastal alguse saanud Läti kasiino-ja spordiennustuse portaal, mis pakub oma teenuseid peamiselt Skandinaavia riikides ja Baltimaades. Eestis tegutsemiseks on Maksu-ja Tolliamet väljastanud neile 4 erinevat tegevusluba. Enamik Optibeti mängijaid ongi pärit Balti riikidest, kuid tehakse pingutusi Euroopa vallutamiseks.

Tegemist on üsna lihtsakoelise portaaliga, mis esmapilgul millegi erilisega silma ei paista, kuid on mõnus alternatiiv tagasihoidlikule panustajale, kes alles tutvub panustamise maailmaga ja kelle jaoks on oluline lihtsus, kiired väljamaksed ja tasuv lojaalsusprogramm ka spordiennustajale. Optibet defineerib ennast kui “Kõige kodusem ennustusportaal” ning seda see ka kindlasti on. Ei midagi üleliigset, kuid kõik toimub, on lihtne ja arusaadav.

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
Võta boonus

– Optibet.ee Eesti veebileht

Optibeti spordiennustuse leht on jaotatud kolme veergu- vasakul spordialad, keskel peagi algavad mängud ning kõige paremal populaarsed panused ja muud valikud. Soovitud mängu ja koefitsiendi valimise järgselt ilmub panustamislipik lehe paremale äärde. Punane, hall, must ja valge värvid teemad lehe üsna emotsioonituks ning kohati tundub, et ka lehe graafika jätab soovida. Samas ei ole midagi üleliigset ja vajaliku leiab kiirelt üles.

optibet online kasiino ülevaade

Vasakul asuv otsingufunktsioon aitab leida just mängijale huvipakkuva sportlase, liiga või meeskonna, sellest allpool paikneva rippmenüü abil saab mugavalt mänge filtreerida algusaja järgi. Lehe alumises osas on ära toodud “Tulemused”, “Live tulemused” ja “Statistika” kategooriad, mille alt leiab kasulikud lingid, kus mängude kohta mugavalt infot hankida. Paremal üleval ääres leiab Optibeti mängijate päeva 5 kõige populaarsemad mängu.

Optibeti Eestis asuvate mängijate jaoks on loodud eraldi domeen www.optibet.ee, kus saavad panuseid teha ja veebilehte külastada ainult Eestis territooriumil viibivad mängijad.

– Panustamine Optibetis

Optibet on lihtne ja tagasihoidlik spordiportaal, kuid ometigi leiab siit mitu huvitavat funktsiooni, mida konkurendid ei paku. Üheks nendeks on “Ühe kliki panus”, mis tähendab, et saad panuse teha lihtsalt ja kiirelt ühe klikiga ning see ei vaja mingit täiendavat kinnitamist. Päris mugav või mis? Ühe kliki panuse tegemiseks pead selle esmalt aktiveerima lülitades selle “ON” asendisse. Kui oled funktsiooni aktiveerinud, siis liikudes hiire kursoriga mistahes mängu koefitsendile, tuleb nähtavale aken, milles valid panuse suuruse ja vajutad “Tee panus” nupule. Peale panuse kontrollimist ja selle kinnitamist näed teksti “Aktsepteeritud”. Kui teed järgmise “Ühe Kliki Panuse”, siis selle suurus on sama, mis oli mängija eelmise “Ühe Kliki Panuse” valitud panuse väärtus.

Kui teed tihti kombosid, siis hoia kindlasti silm peal täiendatud koefitsientidel. Mis need siis endast kujutavad? Aeg-ajalt võidakse panustamiseks pakkuda erinevaid spordisündmusi mitmikpanusena, mille koondkoefitsient on kõrgem, kui teha panused samadele sündmustele eraldi.

Nagu ikka Eesti spordiportaalides on põhirõhk jalgpallil, korvpallil, jäähokil ja tennisel. Keskendutakse just Balti regioonis ja Skandinaavias populaarsete spordialade pakkumisele. Kui sa otsid eksootilisi või mõnes teises riigis ehk populaarset spordiala, liigat või mängu, siis Optibetis sa ei pruugi seda leida, kuid kohalikud liigad on see eest väga hästi kaetud. Kahjuks puudub live-striimi võimalus.

Kui soovid teha suuremat panust, kui näidatud maksimaalne panus, saada Optibetile sellekohane e-mail support@optibet.ee ning sinu panus võidakse läbi lasta.

– Optibet boonused, kampaaniad ja tervitus pakkumised

Optibetis saab uus mängija valida kahe erineva uue mängija eripakkumise vahel.

1. VALIK – 100% kuni 100€ sissemakseboonus 3-kordse läbimängimise tingimusega min. koefitsient 1.5

Kui tahad alustada kohe korraliku boonusega, siis tee vähemalt 10€ sissemakse ja see duubeldatakse kuni 100€. Boonuse saamiseks tuleb kasutada boonuskoodi “SPORT100“. Näiteks, kui teed 10€ sissemakse, saad 10€ boonust lisaks ja mängid 20€-ga. Kui teed 100€ sissemakse, saad 100€ boonus lisaks ja alustad mängimist 200€-ga. Pane tähele, et pakkumine kehtib ainult mängijatele, kes ei ole Optibetis spordiennustuse esimest sissemakseboonust ära kasutanud.

2. VALIK – 30€ riskivabade panustena ilma läbimängimise nõudeta

Kui sulle meeldib riskivabalt panustada, siis tee vähemalt 15€ sissemakse boonuskoodiga SPORT30- nii saad kaks 15€ väärtuses riskivaba panust. Kui esimesed panused lähevad nihu, siis pole hullu- riskivabasid panuseid kasutades saad oma raha tagasi 100% ulatuses. Mis veel parem- tagastatud raha on päris raha ning sellele ei kehti läbimängimise nõuet. Pane tähele, et seda pakkumist saavad kasutada ainult mängiad, kes ei ole varem Spordiennustuse tervitusboonust Optibetis kasutanud.

*riskivabu panuseid saab teha vaid üksikpanustena ja maksimaalse koefitsiendiga 5.0

Lisaks uue mängija boonustele on rohkelt ka muid spordikampaaniad, näiteks torkab silma kaks kampaaniat jäähoki huvilistele- midagi, mida teistes Eesti spordiportaalides naljalt ei kohta. NHL cashback pakkumises võib mängija saada 250€ cashbackina tagasi, “Jäähoki väljakutse” pakub 25€ riskivabu panuseid igal nädalal.

– Optibet .ee mobiilis

Opibetil ei ole oma allalaaditavat mobiilirakendust, kuid panuseid saab teha läbi nende mobiilse lehe, mis võimaldab üsna mugavat kasutajakogemust.

– Lojaalsusprogramm

Optibetis kogud iga panusega boonuspunkte, mille saad piisava hulga punktide olemasolul vahetada raha vastu.

– Optibet sisse ja väljamaksed

Sisse-ja väljamaksete tegemiseks saab kasutada kõik levinumaid Eesti panku: Coop Pank, Swedbank, SEB, LHV, maksekarte VISA ja MasterCard, e-rahakotte Skrill ja Neteller ning maksesüsteemi PaysafeCard.

Väljamaksed on Optibetis tõeliselt kiired- kui mõned lehed lubavad kokku maad ja ilmad, siis Optibetis saad oma võidud kiirelt kätte isegi, kui see on sinu kõige esimene väljamakse.

– Klienditugi

Abi saab nii chati, e-maili kui ka telefoni teel. Eestikeelne chat on avatud iga päev kella 9 hommikul kuni 9 õhtul. E-post: support@optibet.ee, telefon: +372 614 0033

Kui oled Optibeti klienditoele kirja saatnud, saad operatiivselt jälgida oma tehtud päringute olekut ning orienteeruvat vastuse saamise aega.

– Koostööpartnerid

Optibet toetab BC Kalev Cramo korvpallimeeskonda, hokiklubi HC Tallinn Dragons ja HC Kehra käsipallureid.


Optibet on hea koht algajale panustajale, keda huvitavad peamisel kohalikud liigad ja sündmused. Lisaks tavapärasetele üksik-ja mitmikpanustele saad teha ka üle/alla, süsteempanuseid ja händikäp-panuseid.

Klienditeenindus võib olla ehk aeglasem kui konkurentidel, kuid kõik probleemid saavad lõpuks lahendatud.

Kokkuvõte: Optibet Spordiennustus - usaldusväärne või pigem mitte?

Plussid

 • kohalikud liigad on hästi kaetud
 • lihtne kasutada
 • palju spordikampaaniaid

Miinused

 • puudub live-striim
 • tagasihoidlik lojaalsusprogramm
 • veebilehe kehv graafika

Optibet Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

€30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta!
100% tervitusboonus kuni €100
Võta boonus

Optibet Spordiennustus viimased kampaaniad

Näita rohkem