Yggdrasil Gaming hakkab pakkuma eriti kaasahaaravaid müstilisi sümboleid

yggdrasil gaming splitz uudised

Yggdrasil Gaming on kahtlemata üks innovatiivsemaid mänguloojaid, mis ei pruugi olla küll kõige pikema ajalooga, kuid alati võib oodata neilt midagi uut. Nüüd on välja tuldud revolutsioonilise Splitz funktsiooniga, mis kujutab endast tõeliselt värskendavat lisandust teistele boonustele.


– SPLITZ TÖÖPÕHIMÕTE

Kuidas Splitz töötab? Rullikutele kukub hulk “müstilisi” sümboleid, mis moodustavad omavahel sümbolite kogumi. Äge animatsioon annab teada, mitu sama sümbolit täpselt möllus osaleb ning lisaks visuaalselt ägedale äktšinole, võid nii pihta saada ka eriti suurtele võitudele. Maksimaalselt võib nii mängu lisanduda kuni 12 sama sümbolit.

Yggdrasili esimene mäng, mis hakkab taolist lõbu pakkuma, on Temple Stacks , kus juba niikuinii on tervelt 200 000 erinevat võiduliini! Yggdrasil Gaming tootmisjuht Natalya Ovchinnikova peab Splitzi revolutsiooniliseks uuenduseks, mis lisab niigi tempokatele mänguautomaatidele särtsakust veelgi juurde.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.