Spordihimuline või slotikate fänn? Kõike saad teha uues Vivatbet kasiinos!

vivatbet avamine uudised

Eestis on oma uksed avanud uhiuus spordiennustuse ja kasiino veebileht Vivatbet . Ausalt öeldes, see on midagi uut ja huvitavat, kuna viimased uustulnukad olid keskendunud ainult kasiinomängudele. Tundub, et Vivatbet pani enda peamise fookuse spordiennustustele.

Kohe on näha, et kõik spordihimulised leiavad siin endale koha ja lemmiku mängu. See on tõesti vapustab!

Aga ka kasiinohimulisi Vivatbet ei unustanud – live-kasiino populaarselt mängutootjalt Evolution, slotikad Quickspin, Playson ja Thunderkick tootjalt ja palju, palju muud!

Vivatbet pakub hetkel tervitusboonust vaid spordiennustajatele, aga sellegipoolest on see väga vinge. Nimelt, uus klient saab boonust, mis on ekvivalentne tema sissemaksele , aga mitte rohkem kui 100€.

Läbimängimisnõuded on ka päris lihtsad – pead läbimängima boonuse summa kombopanustega 5 korda, iga kombopanus peab sisaldama vähemalt kolm sündmust ning need peavad olema koefitsendiga 1,40 või rohkem.

Ennusta, panusta ja mängi – kõike seda saad teha Vivatbet sprodiennustuse ja kasiino veebilehel!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.