Uus kasiino Quickslot igapäevaste boonustega on avanud uksed

Quickslot Kasiino on täielikult uus firma, avatud Küprosel ja saanud enda llitsentsi ka Eestis. Vaatamata sellele, et nende veebileht veel ei ole tõlgitud eesti keelde pakuvad nad juba suurt valikut parimaid mänge sellistelt tootjatelt nagu Netent, Microgaming, Pragmatic Play ja paljudelt teistelt.

Uutele mängijatele kasiino pakub 200% kuni 1,000€ tervitusboonust ja lisaks sellele, lubab Quicklot enda klientidele igapäevaseid boonuseid, tasuta spinne ja cashbacki, mis on iseenesest väga tore.

quickslot kasiino website screens

Quickslot püüab olla pühendunud sellele, et olla 100% turvaline ja usalduväärne online kasiino. Nende nägemus mängimisest on väga lihtne ja põnev – Quickslot arvab, et alatest esimesest hetkes , kui klient siseneb, peab ta tegelema ainult mängude lõbuga ja mitte millegi muuga.

Niisiis, loodame, et Quickslot vastab meie ja mängijate ootustele ja esimesest pilgust võib öelda, et see kasiino on tõesti väärt ära proovimist!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.