Uus kasiino ja spordiennustus No Account Bet Eestis!

Eesti online mängude maastikule on lisandunud uus kõva tegija nimega No Account Bet Kasiino. Tegemist on PAFi tütarkasiinoga, kus alustamiseks pole kontot vaja luuagi. Juba 2019. aastal avatud No Account Casino järeltulija on disainitud Eesti mängijatele sobivaks nii, et kontot pole vaja üldse luuagi.

2021. aasta jaanuaris uksed avanud kasiino ja spordiennustuse portaal paistab silma minimalistliku lehe ja kasulikku uue mängija boonuse poolest. Tegemist on 100% kuni 100€ universaalse lisaraha pakkumisega, mida saab kasutada nii spordis kui mistahes kasiinomängudel. Igal juhul tasub proovida, sest hea diil ei pruugi kesta igavesti.

noaccountbet kasiino website screens

Muid boonuseid peale esimese sissemakse diili kahjuks hetkel saadaval pole. See-eest hullutavad mängijad lai valik kasiinomänge, mille hulka kuulub lisaks slottidele ka hulk lauamänge. Live-kasiinot hetkel veel ei pakuta.

No Account Bet on usaldusväärne bränd, mille haldajaks Eesti firma AS Pafer. Sama ettevõte opereerib ka PAF kasiino tegevust Eestis.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.