Uus veebileht, uued boonused, veetlevad mängud Trickz kasiinos!

Trickz kasiino avas enda uksed esmalt Eestis, mis on kasiino fännidele kindlasti üks hea uudis. Antud kasiino veebilehte haldab Hitz Gaming OÜ ja nad on saanud enda hasartmängu litsentsi juba 2021. aastal.

Trickz on online-kasiino, mis pakub mängijatele laia valikut kаsiinomänge, sealhulgas videoаutomaate, lauamänge ja reааlajas mänge. Neid pаkuvad mitmed tarkvarapakkujad, sealhulgas Play’n GO, NetEnt, Big Time Gaming ja paljud muud.

Kasiino pakub uutele mängijatele vägevat tervituspaketti, kus uus kasutaja saab endale 100 keerutus esimese sissemakse puhul ja lisaks 200 tasuta keerutust teise sissemakse puhul. Sel puhul minimaalne sissemakse on 20€. Pidage ka meeles, et kõigile tasuta keerutustega saadud võitudele kehtib 25-kordne läbimängimisnõue.

trickz kasiino website screens

Üleüldiselt, Trickz kasiino on päris uus mänguplatvorm, aga esimesel pilgul on tunda, et tööd veebilehe koostamisele on pandud päris palju seetõttu võite julgelt kasiino ära proovida.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.