Uued mängud KingsWin kasiinos!

KingsWin kasiinos on lisanud oma nimekirja kaks uut mängutootjat Ezugi ja Habanero:

  • Ezugi – live mängudega, kus on lauamängud, live diileritega.
  • Habanero – vaid eksklusiivselt KingsWin kasiinos Eesti mängijatele.

Uus aasta on kingituste aeg ja meile kõigile ju meeldivad kingitused! Selle tõttu on KingsWinil kõigile pakkuda natuke kingitusi.

Tutvu uute mängudega KingsWinis: Live mängud – Ezugi poolt ja uus slot mängutootja – Habanero.

Ezugi

Tunne end kui istuksid päris lauamängudega kasiinos mängides Blackjacki, Ruletti, Keno või Baccarati. Saadaval on 15 erinevat lauda, millest osa võtta. Panused algavad nii madalast ning on kuni kõrgete panusteni välja.

Habanero

Või pane end proovile hoopis vürtsikates Habanero slot mängudes, millest võib leida tohutul hulgal Aasia kultuuri hõngu. KingsWin esitleb 123 uut mängu, millest Koi Gate, Fa Cai Shen ja Shaolin Fortunes on meie lemmikud. Hetkel KingsWin on ainuke kasiino Eestis, kus sul on võimalik Habanero mänge mängida.

Selle tõttu on KingsWin kasiinol pakkuda kampaania, kus sul on võimalus saada 20 tasuta keerutust eksklusiivses Habanero mängus nimega Koi Gate.

koi gate slot screen

Tee vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonus koodi habanero ja aktiveeri tasuta keerutused! Kampaania kestab 15. jaanuarini ning tasuta keerutusest saadud võitudele kehtib 40x läbimängutingimus.

Kõigile uutele mängijatele kingib Kingswin konto registreerumisel lisaks 25 tasuta keerutust ja suurepärase tervitus boonuse paketi, mis koosneb kuni 555€ ja 55 tasuta keerutusest.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.