Unibetis saad nüüd soovi korral enne mängu algust panuse tühistada

unibet spordiennustus cash out funktsioon uudised

Unibet spordiennustuses on lisandunud uus suurepärane funktsioon, mis lubab tehtud panuse soovi korral tühistada enne mängu või sündmuse algust. Ainuke tingimus on see, et tehtud panuse koefitsiendid ei ole muutunud. Mitmikpanuse puhul saab pileti tühistada, kui ükski piletile lisatud valiku sündmustest pole veel alanud ja koefitsiendid on samuti muutumatuks jäänud.

Unibeti näol on tegemist Eestis seni esimese spordiennustuse portaaliga, mis seda võimalust pakub. Kui varem pidid taolise soovi korral ühendust võtma klienditoega, põhjendama ja neid veenma, miks soovid panuse tühistada, siis nüüd käib asi palju lihtsamalt.

Mängija jaoks on tegu suurepärase võimalusega, sest enam ei pea keegi muretsema, et kogemata sai tehtud panus vale meeskonna peale või valitud soovimatu panuse liik. Mistahes meelemuutuste korral lihtsalt tühista panus paari hiireklikiga ja tee uus või vaata mängu ilma riske võtmata!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.