Unibeti uus pokkeri ajastu on peagi kohal

2014. aastal tutvustas Unibet maailmale Eestis loodud pokkeritarkvara, mis muutis online pokkeri taaskord lõbusaks.

Hiljuti andis Unibet teada, et juba 3. oktoobril tullakse turule rohkete lisavõimalustega uue põlvkonna Unibeti pokkeritarkvaraga.

Uue põlvkonna tarkvara on loodud Eestis mänguarendusfirma Relax Gaming poolt. Uus tarkvara tagab stabiilse ja sujuva mängukogemuse. Unibet on veendunud, et aja joooksul võimaldab uudne tehnoloogia viia pokkeritarkvara ja pokkerimängu kui sellise uutesse kõrgustesse.

Hetkel pakub Unibet uutele mängijatele liitumisel tasuta 10€ pokkeripiletit, millega saab pokkeri rahalaudades tasuta pokkerit mängida. Vaadates pokkeripiletiga nõutud arv floppe, muutub pokkeripileti väärtus pärisrahaks.

Pole teada, kas antud tasuta pakkumine on jõus peale Unibet Poker 2.0 tulekut, seega on just praegu parim aeg Unibeti konto registreerimiseks. Pokkeripiletile lisaks saavad uued konto registreerijad ka 5 tasuta spinni Unibeti kasiinos. Tasuta pokkeripileti saamiseks külasta Unibeti veebilehte ja registreeri tasuta konto.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.