Ulmeline 6,5 miljonit eurot jackpot võit Optibetis

Jälle tuleb uudiseid jackpot võidust ning üllatuslikult on suurvõit tabanud taas Optibet kasiino mängijat. Optibet lehel mänginud Soomes elav eestlane tabas kõigest 3,75€ panuse eest vastu 6,597,136.10€ ! Pole paha nagu öeldakse.

30- aastane mees tegi selle triki ära Microgaming nimelise mängutootja klassikalise Mega Moolah nimelisel džungliteemalisel mängul. Tasub ära märkida, et tegemist on läbi aegade suurima eestlase poolt võidetud preemiaga. 2020. aastal võidetud 3,6 miljonit ületab see pea poolekordselt.

mega moolah jackpot wheel

Kommentaarid asjaosalistelt:

Võitja kommentaarid: “Ma pole kunagi elus midagi võitnud ja ei suuda seda siiamaani uskuda!” Mees tahab lõpuni ehitada päris oma kodu ja sellest rahast peaks kopikas ülegi jääma!

Microgaming juhtkondki võttis sõna ning märkis ära, et Mega Moolah jackpotid lähevad viimasel ajal välja kiirelt. Alles aprillis võideti 19,4 miljonit. Muidugi saadeti õnnitused teele võidumehele ja lisati, et tegemist oli Microgaming võrgustiku sajanda miljonivõiduga.

Optibeti poole pealt oldi samuti positiivselt üllatunud. Tegemist oli esimese Mega Moolah võiduga nende lehel.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.