Populaarsed Novomaticu mängud nüüd ka Betsafe kasiinos

betsafe novomatic slottid

Lucky Lady Charm , Book of Ra ja Book of Ra Deluxe on kõigest mõned nimed, mis iseloomustavad maailma ühte suurimat kasiinomängude tootjat Novomatic Gamingut . Ei ole lihtne teha mänge, mis teistest palju erineksid, kuid ometigi suudab Novomatic alati üllatada millegi uue ja huvitavaga.

Nüüd on Novomatic mängud saadaval ka Eesti suurimas- BetSafe kasiinos . Betsafe mängude valik on kahtlemata Eesti parim ning Novomaticu lisandumine annab ainult märku sellest, et plaanis on tõepoolest koondada enda alla kõik maailma parimad.

betsafe kasiino novomatic top slottid

Alusta Betsafe’is mängimist 200% kasiinoboonuse ja 500 tasuta spinniga või lõika kasu spetsiaalselt just Novomatic mängudele pühendatud 50% sissemakseboonuse diilist! Kui eriti hästi läheb, võid Betsafe’is Novomatic mängudel panustades võita ka ühe kampaania peapreemiatest- 65-tollise teleri, Samsung S10 nutitelefoni või 1000€ reisiraha. Selleks panusta enne 3. juunit vähemalt 10€ ja kvalifitseerudki auhinnaloosi. Miks mitte kohe proovida?

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.