Pay N Play – kas uus revolutsioon online kasiinodes?

Veebis raha peale mängimine on saanud osaks igapäevaelust nii Euroopas, Ameerikas, Aasias kui ka mujal. Jah, on riike, kus see on täielikult keelatud, kuid see ei tähenda, et netis raha peale mängimist ei toimuks. Nendes riikides kipub panustamine kolima nii-öelda põranda alla ja operaatorid võtavad panuseid vastu salaja.

Selle üle, kas mängimine peaks olema seaduslik või mitte, on peetud palju tuliseid debatte ja ühest vastust ons sellele raske anda. Tõsi, on inimesi, kelle jaoks on veebis raha peale mängimine probleem, nad ei suuda seda kontrollida ja see mõjutab otseselt nende igapäevaelu negatiivselt.

Enamike jaoks on see siiski lõbus vaba aja veetmise viis, mis annab võimaluse igapäeva elu rutiinist välja rebida ja ka spordiülekandeid vaadata suurema põnevusega kui oma raha mängus on. Pole kahtlust, et hasartmängude pakkumine ja tarbimine peab olema reguleeritud ja teatud määral riigi kontrolli all ning selles vallas on näha märkimisväärseid positiivseid arenguid.

Võrdleme näiteks alkohooli probleemi küüsis vaevlevaid inimesi ja õnnemängureid. Suurem osa inimesi oskab ja suudab vägijoogiga piiri pidada, osade jaoks ei paista aga tunneli lõpus mingit valgust. Kuidas alkoholi tarbimist piiratakse? Väga vähe, välja arvatud teatud ajalised ja vanuselised piirangud, millal seda osta saad.

Hasartmängude liigne mängimine on muidugi erinev ja seda on uuritud iga külje pealt. Positiivne on, et selle hirmsa sõltuvuse käes kannatajad ei kujuta ühiskonnale otsest ohtu nagu purjus peaga sõitjad või vägivallatsejad. Pigem tehakse kahju sissepoole- iseendale ja lähedastele valetamise, varastamise ja rahalise ülekulutamise näol.

Raha online mängijakontole kandmine ei pruugigi olla nii lihtne.

Iga seaduslik kasiino tegutseb vastava riigi litsentsi alusel, kus teenuseid pakutakse. Selleks, et online mänguportaal ei saaks raha teenida välisriikide mängijate pealt, kus tegutsemiseks neil luba ei ole, piiravad riigid ligipääsu nii online kasiinode veebilehtedele kui ka blokeerivad mujalt riikide maksevahendeid.

Alates 2020. aastast on hakatud kontrolli tegema veelgi tugevamalt ning näiteks deebet-või krediitkaardi pealt maksete tegemine muutus uute tehnoloogiliste lahenduste rakendamise järel märksa keerukamas. Suurbritannias keelati maksekaardid online kasiinodes ja spordiportaalides sootuks.

ilma kontot loomata kasiinod

2011. aastast alates on Ameerikas pankasid juhendatud makseid online kasiinodesse ega online kasiinodest üldse mitte aktsepteerima. Siia alla kuuluvad ka pokkeriplatvormid. Ka Kanadas on mängijatel probleeme online kasiinodesse raha kandmisel.

Eestis õnneks seda probleemi veel ei ole. Küll aga võib pangateenindaja laenu andmisel viltu vaadata, kui konto väljavõttel hakkavad silma hulk kasiinoportaalidesse tehtud ülekannet.

Alternatiivid? Eelnimetatud takistuste tõttu on populaarsust kogumas teised maksemeetodid nagu näiteks e-rahakotid Skrill, NetEller, krüptoraha ning Pay N Play, millel selles artiklis pikemalt peatumegi.

Pay N Play

Pay N Play on uus ja mugav võimalus raha mängijakontole kandmiseks. Asja teeb eriliseks fakt, et peale PayNPlay kaudu sissemakse tegemist pole vaja enam eraldi kontot hakata loomagi. Leia endale sobivaim Pay N Play tüüpi mänguportaal ja oled kohe valmis alustama.

Pay N Play tähendab, et enam ei pea erinevates kasiinodes kontosid avama, samuti, iga sent või euro, mille veebis võidad, kantakse otse mängija PayNPlay kontole. Nii ei pea väljamakseid ootama tunde ega päevi vaid see toimub minutitega.

Pay N Play plussiks on ka see, et mängimisega saad igal ajal pausi pidada ning jätkata täpselt sealt, kus parasjagu pooleli jäid. PayNPlay puhul on konto kinnitamine automaatne. Kui seadusandlus on reeglina online kasiinode puhul väga karm, mis puudutab just mängija isiku tuvastamist, siis Pay N Play lahendab ka selle probleemi.

Pay N Play loojaks on maailma üks tunnustatumaid ja innovatiivsemaid online makselahenduste pakkujaid Trustly. Tegemist on Rootsi ettevõttega, mis pakub teenuseid ka turismi-, finants- ja teistele sektoritele. Pay N Play teenusega on liitunud kümned tuntud online kasiinod nagu Ninja Kasiino, JallaCasino, HappySpins, Boost ja paljud teised Eesti kasiinod.

PaynPlay trall sai alguse 2020. aasta veebruaris ja operaatorid on sellest ajast peale näinud koguni 124% rohkem registreerimisi. Pay N Play tehnoloogia on tõenäoliselt kujundamas online mängude maastikku põhjalikult ümber ning tegelikult juba seda teebki.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.