PAF kasiinos võitis jälle Eesti mängija üle 50,000 euro!

paf kasiino book of dead winner uudised

2020. aasta on Eesti kasiinomängijate jaoks olnud enneolematult edukas. Kahtlemata on selle põhjuseks online kasiinode järjest kasvav populaarsus, kuid ka jackpot slottide maksimaalsed võidusummad on kerkinud märgatavalt suuremateks!

Kui oktoobri keskel tabas õnnelik PAF kasiino mängusõber 100 000 euro suuruse peavõidu populaarsel kodumaisel slotil “Kreisiraadio”, siis üllatused sellega ei lõppenud. 29. oktoobril saavutas teine eestlane ülipopil Book of Dead mängul samuti korraliku palgalisa- 56,495 eurot !

book of dead slot screen

Book of Dead on sealjuures Eesti üks populaarsemaid slotikaid, mille teemaks Vana-Egiptuse müstilised saladused.


Võitja muljed

Suurvõidu saanud eestlase esimesed emotsioonid olid arusaadavalt hämmastavad. Mehe väitel ei ole ta online kasiinode sage külaline, kuid kui vaba raha on, siis ikka mängib. PAFi juurde sattus ta nähes laeva peal reklaami, kuid nüüd plaanib ta teha mängimisest väikese pausi, et lasta võidul kohale jõuda ja et mitte kohe kogu summat maha mängida. Lemmikmänguna nimetab õnnelik slotisõber just Book of Dead mänguautomaati.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.