Optibeti uus toode Partypoker

Alles see oli kui Microgaming teatas oma pokkerivõrgustiku sulgemisest ja Optibet mängijad koliti üle iPoker platvormile. Siin aga uuendused ei lõppe, sest juba on juhtkond leidnud veel parema diili PartyPoker nimelise pokkerivõrgustiku näol.

Partypoker on online pokkeri tuba, mis loodi juba 2001. aastal PartyGaming nimelise tarkvara ettevõtte poolt. Partypoker platvormil on üle 80,000 kasutaja ja kuni 2006. aastani oli see suurim pokkerivõrgustik.

2011. aastal ühineti teise suure tegijaga hasartmängude turul bwin ja moodustus Bwin.Party Digital Entertainment. 2021. aasta seisuga on viimatinimetatu endiselt üks maailma suurimatest online pokkeritubadest.

Partypoker asendas iPokeri optibet.ee lehel juba 9. juunist ja mobiilis 16. juunil. Optibet pokkeritiim lubab pakkuda senisest enam boonuseid, välja tulla uue lojaalsusprogrammiga ja teha rohkem turniire. Kõik diilid on optibet.ee lehel pokkeri alajaotuses ilusti ka välja toodud.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.