Ninja kasiino lisab lehele ka spordiennustamise

ninja spordiennustus avamine uudised

Ninja kasiino alustas oma mängude Eestis pakkumisega 2018. aasta novembris ning pisut vähem kui kaks aastat hiljem on neist saanud üks populaarsemaid mängukeskkondi. Slotid, live- kasiino, lauamängud ja väga sagedased kampaaniad on see, mis tegelikult mängijatele meeldibki. Ninja kasiino tasuta spinnidega võidud ja boonused on tavaliselt edasisest läbimängimisest vabad!

Ninja kasiino toetab ka Eesti sporti ja nüüd on nende veebilehele peagi lisandumas ka uus kategooria- spordiennustus. Tegemist on suure uudisega, sest spordisõbrad saavad tänu sellele varsti nautima hakata sama head kasutajamugavust kui ninjade kasiinosõbrad.

Juba on välja öeldud, et spordialade ja sündmuste valikus on kõik Euroopa- ja maailma suuremad jalgpalliliigad, saad panustada poliitika huvitavamate sündmuste peale või miks mitte selle peale, kes võidab järgmised Oscarite auhinnad!

Ninja uued spordifännid saavad panustama hakata nagu kasiinoski- ilma kontot loomata. Panusta mobiilis või arvutis igal ajal igal pool.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.