Mega Moolah seeria jackpot on kerkinud rekordilähedaseks

mega moolah slots jackpot may 2020 uudised

Kindlasti oled kuulnud Microgaming mängulooja läbi aegade legendaarseimast Mega Moolah nimelisest mänguautomaadist, millele läheb juba pea iga kuu tagant välja uus kümnetesse miljonitesse ulatuv jackpot.

mega moolah jackpot slot

Ehk tuleb sulle aga uudisena, et sama tüüpi mängude hulka kuulub veel mitu sarnast võidupotentsiaali pakkuvat slotikat. Nüüd, kui Mega Moolah jackpot on lühikese ajaga jõudsalt kasvanud, on ehk just õige aeg kätt proovida volatiilsetel Mega Moolah Isis , Atlantean Treasures Mega Moolah ja uhiuuel Absolootly Mad Mega Moolah mängudel.

mega moolah isis slot screen small atlantean treasures mega moolah slot screen small absoluutly mad mega moolah slot screen small

Legendaarne jackpot on ühine kõigil eelnimetatud mängudel, mis tähendab, et summa kasvab mühinal, samal ajal kui võita võivad kõik. Leia oma lemmik ja võid võita üle 13 miljoni . Läbi aegade suurim Mega Moolah jackpot võideti 2018. aasta septembris ja siis oli summa pisut alla 19 miljoni.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.