Evolution sulgeb NetEnt Live kasiino mängud

netent live closure uudised

Alates 1. detsembrist opereerivad online mängude maailma kaks suurt Evolution Gaming ja NetEnt ühise nimetaja all – Evolution. Tegemist on viimaste aegade ühe olulisema muudatusega, millest kasu loodavad lõigata mõlemad osapooled.

Kohe tuli ka uudis, et Evolution Gaming on hakanud kiirelt NetEnti ümber voolima ja enda süsteemidega integreerima. Kogu NetEnt mängude tootmise ja turule paiskamise vastutus langeb nüüd Evolution Gaming õlgadele..

Ümberstruktureerimise osaks on ka see, et enam ei saa me rääkida kahest erinevast ettevõttest vaid varasemalt peamiselt live-kasiino mängude poolest tuntud Evolution soovib suuremat turuosa ampsata ka slottide poole pealt. Iseenesest mõistetavalt ei jää tulemata ka hulk uusi mänge, kuid suureks uudiseks võib pidada populaarse NetEnt Live mängude kategooria täielikku ära kaotamist.

Evolution nimeline emaettevõte hakkab edaspidi mänge arendama ka eestlastele tuttava nelja brändi vahendusel: Evolution , Ezugi , NetEnt ja Red Tiger Gaming .

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.