Entain laiendas oma reguleeritud turgude osakaalu 30% võrra

entain group uudised

Entain plc, mis on maailma üks suuremaid spordiennustuse ja online mängude haldusfirmasid, on jõudsalt oma turuosa laiendamas. Reguleeritud turgude osakaalu on portfoolios nüüd suurendatud lausa 30% võrra. Entain plc on omanikfirmaks ka eestlastele tuttavatele Optibet , Ninja ja Boost kasiino brändidele. Peagi on lisandumas ka nutz.ee , mille kohta saate meie lehel rohkem lugeda juba lähinädalate jooksul.

nutz kasiino veebileht

Entain on Suurbritannia ettevõtte, mis tegutseb rohkem kui kahekümnes riigis üle maailma. Reguleeritud turgudel kolmandiku võrra oma positsioone suurendanud firmal õnnestus see käik ära teha 2020. aasta jooksul. Kõige hiljutisemad ostud olid Euroopa mängufirmad Bet.pt ja Enlabs AB. Neist kahest viimane on peamiselt tegev Baltimaades ja on kindel turuliider näiteks Lätis. Entain edasised plaanid on haaret veelgi suurendada just Kesk-ja Ida-Euroopas.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.