Eestis on uksed avanud uus kiirkasiino HappySpins

2022. aastal jätkub uute kiirkasiinode esiletõus. Kui alles tutvustasime Winnerz kiirkasiino võimalusi, siis järgmine staar on HappySpins. Kõlava nimega mänguportaal üllatab lausa 200% kuni 1,000€ boonusega uutele mängijatele. Kui oled valmis tegema HappySpins portaali sissemakse, saad vähemalt 20€ õnnestunud rahaülekande järgselt boonuse automaatselt kontole. Enne väljamakse tegemist tuleb boonus ainult 30 korral läbi mängida. Iga päev võid saada kaotuste pealt 10% raha tagasi.

HappySpins on omamoodi mängukoht, mille veebileht on natuke klišeelise kujundusega. Sellegipoolest võib kiita nende mänguvalikut ja muidugi seda, et alustamine on lihtne tänu Pay N Play tehnoloogiale.

happyspins kasiino website screens

HappySpin meeskond on pikaajalise kasiinotööstuses tegutsemise kogemusega. Veebilehte haldav firma on registreeritud Küprosel ning Eestis pakutakse teenuseid kaughasartmängu litsentsi alusel.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.