Boost kasiino on saanud uue näo ning ka tervitusboonuse!

Boost kasiino on eestlastele tuttav juba mitu aastat. Kahjuks on nende kampaaniate vähesus mängija jaoks väikestviisi pettumuse valmistanud. Tundub, et nüüd on võetud uus suund ja veebileht täiesti ümber tehtud.

Endiselt saad kasu lõigata nende Boost punktide süsteemist, kuid nüüd lubatakse uusi kampaaniaid igal nädalal. Põhiliselt ongi rohkem läbi mõeldud veebilehe kujundus ja üles ehitus, et mängijate kasutajakogemust paremaks muuta.

Pane tähele, et nende tervitusboonus uutele mängijatele on nüüd 100% kuni 250€ esimese sissemakse eest. Koos sellega tuleb automaatselt ka 50 tasuta mänguvooru.

boost kasiino veebileht

Kampaaniad ja lojaalsus

Kui varem tuli Boost kasiinos pakkumisi tikutulega taga otsida, siis nüüd lubatakse edetabeli turniire, läbimängimise boonuseid ja sissemakse boonuseid. Ja seda igal nädalal.

2022. aasta märtsi alguses seisuga töötatakse välja ka uut lojaalsuspunktide skeemi. Jääme ootama, millega Boost tegijad meid veel üllatada suudavad!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.