Mis on Thunderkick - slotid ja mängulooja ülevaade

Thunderkick on üsna uus slotimängude tootja, mis alustas tegevust 2012. aastal. Loodud mängude ja tarkvara taga on kamp tavalisi mehi, kes tahtsid teiste omasuguste mängijate jaoks luua huvitavamat mängukeskkonda ja pakkuda põnevaid elamusi. Thunderkick tegutseb nii Rootsi pealinnas Stockholmis kui ka Maltal ning mõlemas riigis on neile omastatud ka vastavad tegutsemislitsentsid.

Thunderkick mänguloojal on ambitsioonikad plaanid oma tegevuse laiendamiseks ning on selgelt välja öeldud, et tahetakse saada kasiinomängude turu suurimaks tegijaks. Kõik Thunderkicki meeskonna liikmed on oma karjääri alustanud kasiinomängude turu suurima tegija ja vaieldamatu liidri NetEnti juures ning seega pole ka üllatus, et Thunderkicki käekirjast võib välja lugeda palju suurepäraseid omadusi nagu tipptasemel kvaliteet, mängijate rahulolu ja mobiilisõbralikkus, mis on iseloomulikud ka NetEnt mänguloojale.

Hoolimata selles, et ollakse üsna uus tegija, on Thunderkicki mängud leidnud kiiresti tee mängijate südametesse. Nende moto on väga lihtne ja arusaadav “Meie oleme Thunderkick ja me teeme mänge” ning just nii see ongi. Uute ja kaasahaaravate mängude loomine on neil veres ning eriti hästi teatakse neid mängude lõbuse poolest- seda nii slottidel kasutatavate karakterite kui ka üldise disaini poolest.

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Thunderkick 96.10% 24. Oct 2017
pink elephants slot

Pink Elephants

Thunderkick 96.12% 7. Feb 2020
beat the beast kraken lair slot

Beat the Beast: Krakens Lair

Thunderkick 96.13% 22. Jan 2020
esqueleto explosivo 2 slot

Esqueleto Explosivo 2

Thunderkick 95.36% 29. Nov 2019
sword of khans slot

Sword of Khans

Thunderkick 94.14% 26. Sep 2019
divine lotus slot

Divine Lotus

Thunderkick 96.15% 28. Aug 2019
riders of the storm slot

Riders of the Storm

Thunderkick 97.00% 8. Aug 2019
fruit warp slot

Fruit Warp

Thunderkick 96.10% 19. Jun 2019
ravens eye slot

Raven’s Eye

Thunderkick 96.10% 27. Mar 2019
midas golden touch slot

Midas Golden Touch

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Thunderkick slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee

Mis teeb Thunderkicki teistest erinevaks?

Uute ja väiksete start-uppide eelis vanade tegijate ees on värske energia ja ideed, mis raputavad tihti tööstust ja pakuvad tarbijale paremat toodet. Thunderkick on just selline mängude looja, millel võib olla palju ühist NetEntiga, kuid millel ei tule puudu ka oma originaalsetest ideedest, et luua midagi unikaalset ja omapärast.

Thunderkicki lähenemine mängude loomisele tundub olevat pisut erinev konkurentidest, kes toodavad järjest erinevaid mänge, kuid kelle sõnum jääb tihti arusaamatuks. Thunderkick tundub oma mängudes minevat erinevat stiili mõeldes läbi just erinevad mängijate segmendid ja teemad, et siis neile just sobilikke ja meelepäraseid slotikaid teha. Ehk just täna sellele ongi kõigest mõne aastaga suudetud kasiinomängu loojate hulgas teha selline esiletõus.

Thunderkicki mängudest

Nagu kõigile tippudele mänguloojate maailmas on ka Thunderkickile omane äärmiselt hea mängude kvaliteet ja viimseni läbi mõeldud detailid. Lisaks sellele suudetakse eristuda natuke vallatute ja veidrate tegelaskujude ning disaini poolest, mis toovad sulle naeratuse näole. Kui otsid vanamoelisemaid slotte, siis neid nende valikus ei ole, pigem panustatakse artistlikkusele ja kaunile disainile. Kõik Thunderkicki mängud teevad nad ise ega osta teiste mänguarendajate teenuseid sisse.

Hetkeseisuga on Thunderkicki valikus üle 20 erineva mänguautomaadi, mille hulka kuuluvad teiste hulgas näiteks Børk the Berzerker Hack ‘N’ Slash Edition- mäng millel aitad metslasel Børkil päästa oma armastatu kurja maagi käest. Ülesande täitmisel aitavad sind laienevad Wildid ja eriline boonusvoor. Või erutab su meeli ehk jäine väljakutse Yeti, Battle of Greenhat Peak mängus, kus kohtud näljas jetiga ja kasutad suurvõitude püüdmiseks erinevat tüüpi asendussümboleid ning tulusat boonusvooru. Lisaks nendele kahele kuuluvat popimate slottide hulka veel Magicious, vastupandamatu Esqueleta Explosivo ja Turning Totems, mis pühivad igavuse silmapilkselt!

Kui sa ei ole oma lemmikut ikka veel leidnud, siis ole mureta! Selle jaoks ongi olemas meie slotimängude välimääraja, mis annab kiirülevaate populaarsetest ja uutest mängudest ning nende boonusfunktsioonidest. Leiad nii Thunderkicki kui ka teiste parimate mänguloojate mänge.

Thunderkickile iseloomulikku

Uue tegijana käib Thunderkick ajaga kaasas ning teatakse hästi kui oluline on tehnoloogiline innovatiivsus. Thunderkicki mänge saab mängida erinevates seadmetes ja platvormidel ning need or arendatud kasutades HTMLi ja Flashi. See tähendab, et mängud jooksevad hästi kõigil seadmetel olgu selleks siis Windows arvuti, Mac, mobiil ja isegi mõnel kallimal külmkapil- jah, me ei tee nalja! Thunderkick tagab oma mängudes videote valguskiirusel mängimise kasutades selleks reaalaja 3D graafikat ning pakkudes märgatavalt kiiremat laadimist tänu mängude väiksemale mahule. Enam ei pea sa mitu minutit ootama, enne kui su lemmikmäng pihta hakkab!

Leia parimad kasiinod Thunderkicki mängude mängimiseks

Thunderkicki mängud on Eesti kasiinodes üsna levinud ning omale sobiva mängukeskkonna leidmiseks viska pilk peale meie Eesti kasiinode ülevaadetel. Ära jäta tähelepanuta ka boonuspakkumiste lehte, sest kellele ei meeldiks saada rohkem raha, mille eest panuseid teha!