Tennise peale panustamine

Tennis on üks väheseid spordialasid, mis ei kujuta endast vihaste meeste füüsilist kontakti ega masside poolt armastatud meeskonnamänge nagu korvpall või jalgpall ning ometi on see spordi peale panustajate hulgas väga popp spordiala. Tegemist on väga soliidse ja väljapeetud reketispordialaga, kus reeglid on väga täpselt paika pandud, etikett mängib mängus ebatavaliselt olulist rolli ning mängutempo võib olla väga aeglane. See aga ei takista tennisel olemast endiselt üks kõige populaarsemaid spordialasi, mille peale armastatakse panuseid teha. Loe edasi ja saad teada, mis peitub tennise edu taga.

Tennis panused Eestis - Bet365, BetSafe, Olybet ja teised

vivatbet website screen
Tervitusboonus kuni 1500 eur

Vivatbet

www.vivatbet.ee

ninja spordiennustuse veebileht
UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
Uuendatud tervitus boonus kuni 200%

Ninja Spordiennustus

www.ninjasports.ee

olybet spordiennustus veebileht
Spordiennustus ja Kasiino

Olybet Spordiennustus

www.olybet.ee

Panustamine ja boonused

Kui tahad tennise peale panustades saada boonuseid ja tasuta panuseid, siis hoia silm peal Betsafe’i, Coolbeti ja Optibeti pakkumistel. Suurturniiride ajal või kui Eesti mängijatel läheb erakordselt hästi, võid leida hea diili ka Unibetist või Olybetist. Tennise meeste konkurentsis on viimastel aastakümnetel domineerinud Roger Federer, Rafael Nadal ja Novak Djokovic. Nende vastu ennustada on riskantne, samas kui naiste konkurents on märksa ühtlasem ja kõik võivad võita kõiki.

Näita rohkem

Kuna tennise mäng võib kesta tunde, siis on väga populaarne teha panuseid laivis. Tennise peale panustamise puhul on enamikes spordiportaalides reegel, et isegi kui mängija annab loobumisvõidu ning ei ilmu üldse kohalegi, jääb panus kehtima ning seda ei tühistata. Sama kehtib vigastuste korral- enamikes spordiportaalides jäävad kõik sellised panused kehtima. Seetõttu on tennise peale panustades mängude eelsed panused riskantsed, samuti võib favoriit või sinu soosik mistahes hetkel ettenägematu vigastuse üles korjata ning sinu jaoks võib tähendada see raha kaotamist. Aeg-ajalt võivad tennise mängud venida ka mitme päeva pikkuseks, seda põhjusel, et need toimuvad välitingimustes ja ilma tõttu ollakse sunnitud aeg-ajal mänge peatama. Seega, kui tennise peale panustad, tasub sellega arvestada.

 1. Paf Spordiennustus Logo
  Paf Spordiennustus
  Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
  MÄNGI NÜÜD
 2. BetSafe Spordiennustus Logo
  BetSafe Spordiennustus
  UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE Uue mängija boonus 100% kuni 200€
  MÄNGI NÜÜD
 3. Optibet Spordiennustus Logo
  Optibet Spordiennustus
  €30 riskivaba panus ilma läbimängimise nõudeta! 100% tervitusboonus kuni €100
  MÄNGI NÜÜD

Ajalugu ja tänapäev

Esiteks on tegu väga vana spordialaga, mis sai alguse juba 800 aastat tagasi Prantsusmaal, kui palli hakati üle võrgu toksima esiti peopesaga. Ei läinud kaua aega mööda, kui käele tõmmati otsa spetsiaalne nahast kinnas, siis ilmusid puulabidat meenutavad puidust reketid ja alles 15. sajandil hakati kasutama keelestikuga reketeid.

Igal aastal mängitake sadu tenniseturniire, kuid kõige tähtsamad neist on Suure Slämmi (Grand Slam) turniirid. Eestis tennise alguseks peetakse 1913. aastat ning selle aja jooksul on ka meil olnud mõned üksikud maailma tasemel mängijad, kõige tuntum neist ehk Toomas Leius. Tänasel päeval saavad spordisõbrad pöialt hoida noorukile Anett Kontaveidile ja hiljuti comebacki teinud Kaia Kanepile. Maailma tippudest ei jää kaugele ka Eesti meeste esinumber Jürgen zopp.