Tennise peale panustamine

tennis panustamine

Tennis on üks väheseid spordialasid, mis ei kujuta endast vihaste meeste füüsilist kontakti ega masside poolt armastatud meeskonnamänge nagu korvpall või jalgpall ning ometi on see spordi peale panustajate hulgas väga popp spordiala. Tegemist on väga soliidse ja väljapeetud reketispordialaga, kus reeglid on väga täpselt paika pandud, etikett mängib mängus ebatavaliselt olulist rolli ning mängutempo võib olla väga aeglane. See aga ei takista tennisel olemast endiselt üks kõige populaarsemaid spordialasi, mille peale armastatakse panuseid teha. Loe edasi ja saad teada, mis peitub tennise edu taga.

Panustamine ja boonused

Kui tahad tennise peale panustades saada boonuseid ja tasuta panuseid, siis hoia silm peal Betsafe’i, Coolbeti ja Optibeti pakkumistel. Suurturniiride ajal või kui Eesti mängijatel läheb erakordselt hästi, võid leida hea diili ka Unibetist või Olybetist. Tennise meeste konkurentsis on viimastel aastakümnetel domineerinud Roger Federer, Rafael Nadal ja Novak Djokovic. Nende vastu ennustada on riskantne, samas kui naiste konkurents on märksa ühtlasem ja kõik võivad võita kõiki.

Kuna tennise mäng võib kesta tunde, siis on väga populaarne teha panuseid laivis. Tennise peale panustamise puhul on enamikes spordiportaalides reegel, et isegi kui mängija annab loobumisvõidu ning ei ilmu üldse kohalegi, jääb panus kehtima ning seda ei tühistata. Sama kehtib vigastuste korral- enamikes spordiportaalides jäävad kõik sellised panused kehtima. Seetõttu on tennise peale panustades mängude eelsed panused riskantsed, samuti võib favoriit või sinu soosik mistahes hetkel ettenägematu vigastuse üles korjata ning sinu jaoks võib tähendada see raha kaotamist. Aeg-ajalt võivad tennise mängud venida ka mitme päeva pikkuseks, seda põhjusel, et need toimuvad välitingimustes ja ilma tõttu ollakse sunnitud aeg-ajal mänge peatama. Seega, kui tennise peale panustad, tasub sellega arvestada.

Ajalugu ja tänapäev

Esiteks on tegu väga vana spordialaga, mis sai alguse juba 800 aastat tagasi Prantsusmaal, kui palli hakati üle võrgu toksima esiti peopesaga. Ei läinud kaua aega mööda, kui käele tõmmati otsa spetsiaalne nahast kinnas, siis ilmusid puulabidat meenutavad puidust reketid ja alles 15. sajandil hakati kasutama keelestikuga reketeid.

Igal aastal mängitake sadu tenniseturniire, kuid kõige tähtsamad neist on Suure Slämmi (Grand Slam) turniirid. Eestis tennise alguseks peetakse 1913. aastat ning selle aja jooksul on ka meil olnud mõned üksikud maailma tasemel mängijad, kõige tuntum neist ehk Toomas Leius. Tänasel päeval saavad spordisõbrad pöialt hoida noorukile Anett Kontaveidile ja hiljuti comebacki teinud Kaia Kanepile. Maailma tippudest ei jää kaugele ka Eesti meeste esinumber Jürgen zopp.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.