Wild Cauldron ülevaade

Wild Cauldron on Quickspin nimelise mängulooja slotikas, mis pakub multika stiilis tehtud kujundust ja fantaasiaküllast seiklust. Heal tasemel graafikaga slott pakub 6×4 mänguvälja 4096 võiduliiniga, samal ajal kui võid mänguvälja paisutada ka koguni 6×8 suuruseks ja kasvatada võiduliinide arvu ka kuni 262,144 peale! Panuse suuruseks saad valida kümnest sendist 100 euroni spinni kohta ja maksimaalselt tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 21 120 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui nõiad ja muud võluvõimetega tegelased panevad su südame kiiremini põksuma, siis anna oma õnnele võimalus just Wild Cauldron slotikal.

wild cauldron slot screen

Rullikutel näed erinevaid koletisi ja muid temaatilisi tegelasi, samal ajal kui väiksemaid võite nopid kivile maalitud kujutiste nagu kuude ja välgunooltega. Hoia silm peal ka viiel krutskeid täis koletisel, kellest igaüks on ise värvi. Lisaks W tähega wild ja roheline boonussümbol.


– BOONUSED

Wild Cauldron mängul teeb tormi Raputavate Rullikute tehnoloogia, mis toob endaga kaasa uusi võidulaineid ja paisutab mänguvälja järjest suuremaks. Peale iga võitu jäävad võiduliinis osalenud sümbolid oma kohtadele ja ülejäänute asemele langevad uued pakkudes võimalust saavutada ühe spinniga mitu järjestikkust võitu.

Iga kord, kui Raputavate Rullikute ajal ilmub välja wild, lisab see võitudele võidukordaja, mis võib kasvada kuni seitsme peale.

Kuue scatter sümboli abil jõuad tasuta spinnidega boonusvooru kaheteist mängukorraga kasiino kulul. Selle boonusvooru eripära on, et mänguväli ja võidukordaja on siis kogu aeg maksimumi peal.


– KOKKUVÕTE

Wild Cauldron on hea välimusega volatiilne mäng, mille looja Quickspin on kokku pannud ka huvitava boonuste segu.

quickspin logo
  • Mängutootja: Quickspin
  • RTP: 96,09%
  • Asutatud: 11/02/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Quickspin

sticky bandits 2 slot
quickspin logo
Sticky Bandits 2 – Wild Return
Välja antud: 30.07.2019 RTP: 96,22%
wild harlequin slot
quickspin logo
Wild Harlequin
Välja antud: 12.10.2021 RTP: 94,19%
big bad wolf megaways slot
quickspin logo
Big Bad Wolf Megaways
Välja antud: 07.09.2021 RTP: 94,11%
guardian of athens slot
quickspin logo
Guardian of Athens
Välja antud: 28.05.2021 RTP: 96,58%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Wild Cauldron pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.