Wanted Dead or a Wild ülevaade

Wanted Dead or a Wild on Metsiku Lääne teemaline mänguautomaat, mille autoriks uuenduslik Hacksaw Gaming nimeline mängustuudio. Nimetatud slotikas pakub suurt volatiilsust ja omapärast kujundust. Võib vist julgelt öelda, et tegemist on pigem nostalgialaksu otsivate mängijate lemmikuga. Graafika pole teab mis eriline vaid pigem lihtne.

wanted dead or a wild slot screen


Boonused

Lisafunktsioone on õige mitu. Rongiröövi boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme rongiröövi sümbolit. Kui see õnnestub, saad 10 spinni kasiino kulul ning mistahes ilmuvad asendussümbolid jäävad positsioonidele boonusvooru lõpuni. Rongirööv sobib nii algajale kui edasijõudnule, sest siin on võidud keskmise sageduse ja suurusega.

Duel at Dawn algab, kui ilmub vähemalt kolm duelli ikooni. Niisamuti siin saad 10 keerutust ning nüüd on tegemist juba volatiilsema vooruga.

Surnud Mehe Käe boonus käivitub kolme või enama Surma sümboliga. Boonusvoor toimub kahes osas, millest esimese ajal saad kolm keerutust, ühe wildi ja võidukordaja sümbolid.


Plussid ja miinused

Mängude puhul on raske neile hinnanguid anda ja kindlasti oleme siinkohal samuti objektiivsed. Sellegipoolest tasub mainida, et võid iga keerutusega panuse tagasi saada kuni 12,500 kordselt. Heli läheb hästi kokku mängu kulgemisega ning erifunktsioonid nagu kleepuvad wildid ja võidukordajad muudavad võitude jahtimise ihaldusväärseks.

Miinuspoole pealt võiks võib-olla mainida, et olenevalt, kas teed panuseid mängu tavarežiimil või boonusvooru, on erinev ka kasumlikkus.

hacksaw gaming logo
  • Mängutootja: Hacksaw Gaming
  • RTP: 94,55%
  • Asutatud: 29/09/2021
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Hacksaw Gaming

my lucky number slot
hacksaw gaming logo
My Lucky Number
Välja antud: 10.03.2020 RTP: 92,56%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Wanted Dead or a Wild pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.