Tombstone ülevaade

Tombstone on salapärase nimega mänguautomaat Nolimit City nimeliselt mängutootjalt, mille teemaks Metsiku Lääne kõrilõikajad Edda Star, El Gordo ja Skinny Joe. Koguni 108 võiduliiniga slotil on viis rullikut ja lindprii asendussümbolid. Kui veab, võid panuse tagasi võita kuni 11,456 kordselt.

tombstone slot screen


Ülesehitus ja sümbolid

Tombstone on volatiilne mäng, millel kolm erisugust tasuta spinnide vooru ning piiramatud võidukordajad. Asja teevad veel huvitavamaks kleepuvad asendussümbolid. Panuse liimidid jäävad vahemikku 10 sendist 50 euroni mänguvooru kohta.

Kui rääkida pikemalt mängu temaatikast, siis siin on Metsiku Lääne tegelased hoopis omamoodi esitletud. Disain pole ehk nii hirmuäratav nagu Dead or Alive või mõnel teisel Metsiku Lääne teemalisel slotil. Pigem on kujundus maitsekas ja kasiinolik.

Väärtuslikem sümbol on dünamiit. Kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, ootab sind tehtud panuse väärtuses 0,5, – 1 või kuuekordne tagasimakse.


Boonused

Tombstone mängul on neli erinevat boonusfunktsiooni. Tähelepanu keskmes on xNudge tehnoloogia, mis toob kasu täielikult wildidega täidetud rullikute abil. Lisaks toovad kasu kasvavad võidukordajad.

Ülejäänud boonustest on olemas kolm erinevat tasuta spinnide vooru. Siin mängivad rolli kleepuvad asendussümbolid.

nolimit city logo
  • Mängutootja: NoLimit City
  • RTP: 96,18%
  • Asutatud: 19/04/2019
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt NoLimit City

fire in the hole xbomb slot
nolimit city logo
Fire in the Hole
Välja antud: 02.03.2021 RTP: 94,11%
das xboot slot
nolimit city logo
Das xBoot
Välja antud: 14.09.2021 RTP: 94,02%
mental slot
nolimit city logo
Mental
Välja antud: 31.08.2021 RTP: 96,09%
xways hoarder slot
nolimit city logo
xWays Hoarder xSplit
Välja antud: 22.06.2021 RTP: 94,10%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Tombstone pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.