Super Sweets ülevaade

super sweets slot betsoft

Super Sweets on Betsoft nimelise kasiinomängude tootja slotikas, millel tegevus, nagu nimestki võib aimata, keerleb magusate puuviljade ümber. Kindlasti tead, et puuviljad ongi kõige popimad kujunduse elemendid üldse mänguautomaatide puhul, sest muudavad mänguelamuse ägedalt värviliseks ja lõbusaks nagu elu olema ju peakski! See pole aga sugugi kõik, sest meelt aitavad lahutada ka hulk lõbusaid boonusfunktsioone ja silm puhkab äärmiselt hästi viimistletud graafikal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Super Sweets magus äktšion rullub lahti eriti ülevas meeleolus ja hea õnne korral võid sinagi kommi hambusse saada. Sümbolid rullikutel ei paku ehk midagi erakordselt originaalset, aga üldine sloti välimus on siiski tasemel. Püüa võite maiustuste tehases, kus kommide pakkijad toovad võite viiel rullikul kümne võiduliiniga.

super sweets slot screen

Maksimaalselt võid sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 394 kordselt, mis rahasse ümber arvutatult teeb 3944 eurot. Panuse väärtuseks saad valida 10 sendist 10 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Super Sweets mängu keskmes on ülikasulikud Super Sticky Wilds sümbolid. Kui need välja ilmuvad, saad ühe korra tasuta keerutada nii, et wildid jäävad positsioonidele pidama. Nii on võitude moodustamine märksa lihtsam ning kui saad korraga mitu wildi, teenid ka sama arvu tasuta spinne.

Mängu keskmised rullikud on kõige paremad, sest neil võivad ilmuda kommide sümbolid, mis pakuvad nii pileteid kui ka respinne. Proovi kokku koguda kolm kuldset piletit ja saad teha viis tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

Super Sweets on keskmise volatiilsusega slotimäng, mille graafika ja boonused on igati tasemel. Nagu arvata võid, pakub enim võite tasuta spinnidega boonusvoor, eriti aga sellepärast, et seal võid kohata paigalejäävaid wilde.

betsoft logo
  • Mängutootja: BetSoft Gaming
  • RTP: 95,03%
  • Asutatud: 23/01/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt BetSoft Gaming

max quest wrath of ra slot
betsoft logo
Max Quest
Välja antud: 29.10.2018 RTP: 96%
fire and steel slot
betsoft logo
Fire & Steel
Välja antud: 24.07.2017 RTP: 95,12%
spring tails slot
betsoft logo
Spring Tails
Välja antud: 21.02.2020 RTP: 95,84%
total overdrive slot
betsoft logo
Total Overdrive
Välja antud: 13.02.2020 RTP: 96,92%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Super Sweets pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.