Stumpy McDoodles ülevaade

stumpy mcdoodles slot microgaming

Stumpy McDoodles: Lost in Time on Microgaming ja Foxium nimeliste mängutootjate koostöös valminud iiriteemaline slotikas. Kindlasti oled kuulnud Briti kultuuris levinud pisihaldja tegelasest, kes juhatab su peidetud varanduse juurde. Ka sellel multika stiilis kujundatud mängul on esindatud hulk õnnega seonduvaid sümboleid.

Stumpy McDoodles mänguväli pakub 5×4 positsioone 20 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 60 euroni ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 2000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi iiriteemaline kujundus ja teema on slotimängude puhul vägagi levinud, siis Stumpy McDoodles paistab silma erakordselt hea graafika poolest.

stumpy mcdoodles slot screen

Humoorikad karakterid ja lahti rulluv mänguline seiklus teevad slotil spinnimisest ideaalse vaba aja veetmise viisi. Lisaks tuttavatele kaardimängu ikoonidele näed ka õnnekruusi, neljasakilist lehekest ja mängu peategelasi. Lisaks boonussümbolid W- tähega märgitud wild asendussümbol ja kullapaja pildiga scatter.


– BOONUSED

Alustuseks tasub mainida, et mistahes wild asendussümboliga moodustatud võiduliinide eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekümne kordselt! Wild tuleb appi, kui võiduliini moodustamisel jääb mõni sama sümbol puudu.

stumpy mcdoodles slot epic win

Mistahes mängu ajahetkel võib käivitud Stumpy Random Wilds funktsioon, mis lisab mänguväljale kuni kaheksa wildi kuni viiekordse võidukordajaga.

Kullapaja sümbol aitab sind tasuta spinnidega boonusvooru juhul, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Kahe kullapaja korral saad proovida õnne Rainbow Respin lisafunktsiooniga, mis annab uue šanssi tabada vajalik kolmas kullapada. Tasuta spinnide voorus saad teha viis keerutust kasiino kulul koos mitmete lisade nagu kasvav võidukordaja ja 2×2 positsioone katvad vahetuvad wildid.


– KOKKUVÕTE

Stumpy McDoodles on lõbus keskmise volatiilsusega mäng, mis pakub multika stiilis tehtud kujundust, head graafikat ja korralikku võidupotentsiaali. Sellel on ka kasvav võidukordaja ja boonusvoor tasuta spinnidega.

foxium logo
  • Mängutootja: Foxium
  • RTP: 96,26%
  • Asutatud: 13/12/2019
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Foxium

cossacks the wild hunt slot
foxium logo
Cossacks: The Wild Hunt
Välja antud: 17.08.2021 RTP: 94,19%
foxpot slot
foxium logo
Foxpot
Välja antud: 24.12.2020 RTP: 96,31%
3 tiny gods slot
foxium logo
3 Tiny Gods
Välja antud: 11.08.2020 RTP: 96,40%
boom pirates slot
foxium logo
Boom Pirates
Välja antud: 19.09.2019 RTP: 96,19%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Stumpy McDoodles pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.