Space Enigma ülevaade

space enigma slot microgaming

Space Enigma on Microgaming ja All41Studios tarkvaratootjate koostöös valminud mäng, mis sarnaneb väga samade tegijate Book of Anthemile. Kui asjaga lähemalt tutvuda, tundub, et inspiratsiooni on saadud ka Novomatic mängulooja ülipopist Egiptuse teemalisest Book of Ra mänguautomaadist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Space Enigma mänguväli on kokku pandud viiest rullikust kümne võiduliiniga nii, et võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas võiduliine moodustades. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist kuni 100 euroni spinni kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhande kordselt. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille olulisemad boonused on sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid ja respinnide voor.

space enigma slot screen

Disain on tehtud vääriskividega, mis on paigutatud kosmoseavarustesse täpselt nagu NetEnti aegade populaarseimas Starburst mängus.


– BOONUSED

Kuna võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas, siis selle võrra on võidusummad pisut väiksemad. Tähekujuline juveel on mängu wild, mis võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja asendab mistahes teisi tavasümboleid võiduiinides.

Kui täheke jääb positsioonidele pidama, laieneb sama sama rulliku kõigile väljadele, millel see peatus. Nüüd saad ühe keerutuse kasiino kulul nii, et wildid jäävad oma kohtadele ja aitavad võiduliinide moodustamisel. Iga uus wild respinni ajal jääb samuti oma kohale ja saad uue respinni.


– KOKKUVÕTE

Space Enigma on Microgaming mängulooja vaste NetEnti Starburstile, mis jääb siiski võidupotentsiaali poolest pisut alla. Mängul on moodne kujundus ja leiad hulgaliselt säravaid vääriskive, mis maksavad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas.

all41 studios logo
  • Mängutootja: All41 Studios
  • RTP: 96,27%
  • Asutatud: 27/02/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt All41 Studios

tiki reward slot
all41 studios logo
Tiki Reward
Välja antud: 15.10.2020 RTP: 96,32%
book of captain silver slot
all41 studios logo
Book of Captain Silver
Välja antud: 09.08.2021 RTP: 94,24%
joyful joker megaways slot
all41 studios logo
Joyful Joker Megaways
Välja antud: 22.04.2021 RTP: 96,25%
6 tokens of gold slot
all41 studios logo
6 Tokens of Gold
Välja antud: 12.01.2021 RTP: 96,20%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Space Enigma pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.