Sisters of Oz Jackpots ülevaade

Sisters of Oz Jackpots on kahtlemata omamoodi fenomen, mis näole naeru toonud juba nii mõnelgi agaramal slotihullul. Slotikas on võimeline välja sülitama tehtud panuse väärtusest koguni 10,000-korda suuremaid auhindu.

sisters of oz jackpot slot screen

Selle loojaks on kuulus Microgaming nimeline mängutootja ning kujunduses on eeskuju võetud kuulsast Kollasest Telliseteest. Viie rullikuga mänguväljal on võiduliine kakskümmend. Mängu suurim kulminatsioon võib saabuda siiski tänu selle neljale jackpot auhinnale.


Boonused

Lisaks juba mainitud jackpot preemiatele pakub Sisters of Oz Jackpots veel üht-teist muudki. Hiiglaslikud sümbolite blokid on võimelised täitma kõik kolm keskmist rullikut. Tasuta spinnide ajal on kolossaalsed blokid lausa kogu aeg kasutusel.


Mängu ülesehitus

Sisters of Oz Jackpots on keskmise volatiilsusega mäng, millel panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 25 euroni mänguvooru kohta. Võidu saad igal korral kui vasakult paremale järjestikkustel rullikutel jääb pidama kolm vähemalt sama sümbolit. Tasuta spinnide ajal kõik võidud duubeldatakse.

triple edge studios logo

Teised mängud tootjalt Triple Edge Studios

action ops snow and sable slot
triple edge studios logo
Action Ops: Snow & Sable
Välja antud: 05.12.2018 RTP: 96,03%
legacy of oz hyperspins slot
triple edge studios logo
Legacy of Oz
Välja antud: 08.07.2021 RTP: 94,01%
adventures of doubloon island slot
triple edge studios logo
Adventures Of Doubloon Island
Välja antud: 01.02.2021 RTP: 96,01%
assassin moon slot
triple edge studios logo
Assassin Moon
Välja antud: 25.11.2020 RTP: 96,08%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Sisters of Oz Jackpots pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.