Robin Hoods Wild Forest ülevaade

robin hoods wild forest slot red tiger

Robin Hoods Wild Forest on intrigeeriv slotikas, mis toob mängija ette maailma kuulsaima lindprii uued seiklused. Nottinghami šerif ei taha ilmselgelt asjade sellise käiguga aga leppida ning on valmis andma tagasilööki. Mängu loojaks on Red Tiger Gaming nimeline tarkvaratootja ja kahtlemata on suudetud meie kõigi lapsepõlve lemmikloole anda uus elu ja tähendus.

Mänguväli pakub närvikõdi viiel rullikul kümne võiduliiniga, samal ajal kui panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nottinghami šerifi varandus on Robin Hood’s Wild Forest mängu keskmes. Selleks, et kullale ja juveelidele ligi pääseda, pead esmalt moodustama võiduliine kaardimängust tuttavate ikoonide või temaatiliste sümbolitega.

robin hoods wild forest slot screen

Huvitavalt kombel on kõige väärtuslikumaks sümboliks tehtud kuldne draakon, millega saad tehtud panuse väärtuse tagasi 3, 10 ja 30 kordselt, kui tabad neid võiduliinis korraga 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Robin Hoods Wild Forest mäng ei ole päris tavaline, sest sellel on koguni neli erinevat wild asendussümbolit. Neist punane on standardne wild, kuid lisaks sellele võid sattuda Väikse Johni, Teenritüdruk Mariani ja Robin Hoodi enda peale. Lisaks võiduliinides teiste sümbolite asendusfunktsioonile saad wildide abil tehtud panuse väärtuse automaatselt tagasi kuni kolmekümne kordselt.

Väikse Johni langevate sümbolitega boonusvoor tuleb samuti alati kasuks, sest selle funktsiooni käivitumisel eemaldatakse kõik madalama väärtusega ikoonid mänguväljalt ja asendatakse need väärtuslikumate temaatiliste sümbolitega.


– KOKKUVÕTE

Robin Hood’s Wild Forest on igati mängitav slotikas, mis paistab teiste omasuguste seast kahtlemata silma. Kujunduses ei ole üllataval kombel kasutatud üldse metsa, kuid sellest hoolimata on mäng hea välimusega. Proovi saada korraga mitu wildi ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi teenida kuni kolmesaja kordselt.

red tiger gaming logo
  • Mängutootja: Red Tiger Gaming
  • RTP: 95,68%
  • Asutatud: 19/03/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Red Tiger Gaming

jingle bells power reels slot
red tiger gaming logo
Jingle Bells Power Reels
Välja antud: 01.12.2020 RTP: 94,68%
thors vengeance slot
red tiger gaming logo
Thor’s Vengeance
Välja antud: 17.10.2020 RTP: 94,70%
lord of the wilds slot
red tiger gaming logo
Lord of The Wilds
Välja antud: 15.09.2020 RTP: 95,66%
gonzos quest megaways slot red tiger
red tiger gaming logo
Gonzo’s Quest Megaways
Välja antud: 23.07.2020 RTP: 96%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Robin Hoods Wild Forest pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.