Ring of Odin ülevaade

ring of odin slot playngo

Norra mütoloogia on mänguautomaatide maailmas üks populaarsemaid teemasid ning seda kohtad ka Play n GO mängul Ringo of Odin. Mängu tegelaseks on vahvad jumalad ning peategelaseks, nagu sloti nimestki aimata võid, suur Odin ise. Graafika on tehtud tumedates toonides ja boonused pakuvad lõbusat vaheldus mängu tavarežiimile.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Ring of Odin pakub põnevust viie rullikuga ja kahekümne võiduliiniga. Leiad ennast Norra vana aja inimeste keskel, kes usuvad kiivalt, et nende saatus sõltub jumalate suvast. Peajumal Odingi on rullikutel esindatud, kuid veel võid vabalt pihta saada ka kaarnate, jahikoera, hobuste ja nikerdatud kivi sümbolitele.

Kivist skulptuurid on sätitud mõlemale poole rullikuid ja üleüldiselt on tegemist pisut süngema ja tõsisemat tüüpi graafikaga, samal ajal kui kvaliteedile ei saa midagi ette heita.


– BOONUSED

Ring on Odin mängul on kasulik wild sümbol mis asendab mistahes teisi ikoone võiduliinides. Veel võid pihta saada respinnidele, mis näitavad ennast siis, kui mistahes sama sümbol katab kõik positsioonid keskmistel rullikutel.

ring of odin slot screen

Kui pääsed tasuta spinnidega boonusvooru, siis tulevad mängu ka eriti suured sümbolid, mis jällegi katavad keskmised rullikud, võid saada respinne ja võidukordajaid.


– KOKKUVÕTE

Ring of Odin on Play ‘n GO nimelise kasiinomängude looja slotikas, millel võid kasu lõigata nii respinnidest, omavahel külgnevatest sümbolites kui ka võidukordjajatest. Mängul on fookuses Norra mütoloogia jumalad ning kõige väärtuslikum sümbol muidugi mõista peajumal Odin. Püüa saada wilde ja nopi suur preemia tasuta spinnidega boonusvoorus.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,20%
  • Asutatud: 16/04/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Ring of Odin pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.