Playboy Gold Jackpots ülevaade

playboy gold jackpots slot microgaming

Nagu nimest juba aimad, on Playboy Gold Jackpot üks paljudest Playboy brändil põhinevatest mängudest. Kuumad jänkukesed ja võimalus natuke lõbutseda ei jäta ühtegi meest päris külmaks. Tegemist on viie rulliku ja 30 võiduliiniga slotiga, mille taustal vahva lauamäng.

playboy gold jackpots slot screen

Fookuses on siiski Playboy jänkud ning mida rohkem spinnid, seda vähem riideid neile selga jääb. Veeda õhtu Hugh Hefneri tüdrukutega ja koge midagi erilist. Tegemist on vähevolatiilse mänguga, millel panuse suuruseks saad sealjuures sättida 10 sendist 60 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuse koha peale ei saa öelda, et see Triple Edge Studios ja Microgaming mänguloojate koostöös valminud slotikas just ahhetama võtab. Kui sa ei ole just lootusetult Playboy teematikasse armunud, siis sümbolite kujundus võib öelda, et on täiesti keskpärane.

playboy gold jackpots slot freespins

Kõige väärtuslikumad sümbolid on Playboy tüdrukud, kuldsed Wild võidukordajad ja Playboy ratas. Väiksemaid võite saad mängukaardi ikoonidega moodustunud võiduliinide eest.


– BOONUSED

Kui kujundus jätaks mängul ehk soovida, siis boonusfunktsioonid stimuleerivad sinu võidunäljas meeli viimase piirini. Neist olulisim on Õnneratta Boonus. Kuidas see käima panna? Vajad terviklikku Wheel Jumbo blokki, mis tähendab järjestikkustel rullikutel kolme Õnneratta jupi korraga pidama jäämist.

Kui see õnnestub, saad tasuta spinne või ka jackpoti, mis on tehtud panuse suurusest juba koguni 2500-korda suurem.


– KOKKUVÕTE

“Playboy Gold Jackpot“ kõlab uhkelt aga graafikalt oleksime kindlasti oodanud enamat. Kui see pisiasi kõrvale jätta, siis mängul võib raha võita küll, aga suurelt võitmiseks pead lootma mängu kesksele Õnneratta boonusele.

triple edge studios logo

Teised mängud tootjalt Triple Edge Studios

action ops snow and sable slot
triple edge studios logo
Action Ops: Snow & Sable
Välja antud: 05.12.2018 RTP: 96,03%
legacy of oz hyperspins slot
triple edge studios logo
Legacy of Oz
Välja antud: 08.07.2021 RTP: 94,01%
sisters of oz jackpot slot
triple edge studios logo
Sisters of Oz Jackpots
Välja antud: 07.08.2020 RTP: 95,83%
adventures of doubloon island slot
triple edge studios logo
Adventures Of Doubloon Island
Välja antud: 01.02.2021 RTP: 96,01%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Playboy Gold Jackpots pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.