Pillars of Asgard ülevaade

Pillars of Asgard on NextGen Gaming nimelise mängulooja äärmiselt volatiilne slotikas, mis pakub mürglit vihaste viikingitega. Mänguväli on kujundatud kuue rulliku ja 4096 võiduliiniga, millel kasumisse jõudmiseks pead taga ajama väärtuslikke wild võidukordajaid, mis pakuvad koguni kümnekordset võidukordajat! Scatter sümbolid suudavad aga omakorda kasvatada rullikute ulatust ja võiduliinide arvu ka kuni miljoni peale!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Pillars of Asgard” pakub Norra mütoloogia teemat, millel Valhallasse võid pääseda kapates üle Bifröst nimelise vikerkaare silla Midgardis. Mäng on eepiliselt kauni disainiga, mis tähendab, et NextGen on ennast sellel korral kõvasti ületanud.

pillars of asgard slot screen

Sümbolite hulgas näed lisaks A, K, Q, J, 10 ja 9 sümbolitele ka temaatilisi pühakive ja elupuud. Väärtuslikem on aga jumal Odin, millega napsad tehtud panuse väärtuse tagasi kahesaja kordselt.


– BOONUSED

Kui teenid võidu ühe või rohkema Odini wild sümboliga, käivitub Wild võidukordaja funktsioon, mis tähendab, et võidule laieneb kuni kümnekordne võidukordaja olenevalt mitu Wildi võiduliinis osales.

Tasuta spinnide vooru pääseb nagu ikka scatter sümbolitega ning kasiino kulul mänguvoore saad 20. Mida rohkem scattereid boonusvooru käivitab, seda suuremaks paisub mänguväli ja kasvab ka võiduliinide arv.


– KOKKUVÕTE

NextGen Gaming on ennast “Pillars of Asgard” mängu puhul tõeliselt ületanud. Põnevus kasvab tasuta spinnide voorus ja “The Reel Rise” funktsiooniga saad koguni miljon võiduliini! Uskumatult volatiilne mäng pakub võimalust tehtud panus tagasi võita ka kuni 25 000-kordselt!

Tegemist on eepiliselt ägeda mänguga, millel on olemas nii intrigeeriv teema kui ka hulgaliselt lisasid nagu tasuta spinnid, tava- ja hõljuvad wildide kogumid!

nextgen gaming logo
  • Mängutootja: NextGen Gaming
  • RTP: 96,30%
  • Asutatud: 17/11/2019
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt NextGen Gaming

rudolph gone wild slot
nextgen gaming logo
Rudolph Gone Wild
Välja antud: 19.11.2020 RTP: 95,33%
merlins money burst slot
nextgen gaming logo
Merlin’s Money Burst
Välja antud: 20.06.2019 RTP: 96,75%
foxin twins slot
nextgen gaming logo
Foxin Twins
Välja antud: 22.05.2019 RTP: 96,75%
medusa megaways slot
nextgen gaming logo
Medusa Megaways
Välja antud: 24.04.2018 RTP: 97,63%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Pillars of Asgard pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.