Merlin and the Ice Queen Morgana ülevaade

Merlin and the Ice Queen Morgana on intrigeeriva nimega online mäng PlaynGO nimeliselt tootjalt, mis põhineb vanal legendil. Tegemist on keskmisest pisut volatiilsema mänguga, kuid PlaynGo kohta on see täitsa tavaline. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ning võidukordajate abil selle tagasi võita kuni 20,000 kordselt.


Teema ja kujundus

Merlin and the Ice Queen Morgana on PlaynGo järg teistele sama seeria slottidele nagu Rise of Merlin ja Lord Merlin and the Lady of the Lake. Taustalooks on Morgana põgenemine Cameloti linnast peale tema venna kuningas Arthuri troonile tõusmist.

Merlin and the Ice Queen Morgana meenutab välimuselt nagu mõnda Disney muinasjuttu või filmi. Jäistesse raamidesse paigutatud sümbolid seostuvad ühel või teisel moel maagiaga. Neist hinnalisim on Merlin, mille eest saad panuse tagasi kuni 250-kordselt.

merlin and the ice queen morgana slot screen


Boonused

5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotil tulevad kasuks Morgana wild sümbolid, mis paiknevad omavahel külgnevalt. Tänu sellele saad võimalikele võitudele kaheksakordse võidukordaja.

Merlin and the Ice Queen Morgana mänguautomaadil mängivad olulist rolli tasuta keerutused, mille ajal üks juhuslikult valitud sümbol hakkab paljunema. Nii võid panuse tagasi võita ka kuni 2,500 kordselt.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,20%
  • Asutatud: 25/11/2021
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Merlin and the Ice Queen Morgana pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.