Magic Journey ülevaade

magic journey slot pragmatic

Magic Journey on Pragmatic Play nimeline slotimängude looja, mis pakub äktšionit kolmel rullikul kaheksa võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ning tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt. Mängu ägedamad hetked leiavad aset “esiletoodud” sümbolite kaasabil, mis löövad säravama 3×3 positsioone enda alla võtval ruudustikul.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Magic Journey on Hiina teemaline mäng, mille aluseks on sõdalase nimega Sun Wukong lugu. Taustal on traditsiooniline Hiina tempel ja kõrvu paitab omapärane muusikapala.

magic journey slot screen

Ekraani alumises osas märkad 1×5 positsioone katvat punktitabelit ja 3×3 ruudustiku selle kohal. Sümbolite hulgas on nii müütilisi kui ka Hiina kultuuris ikoonilisi tegelasi, kes kõik pakuvad täpselt sama suuri võite.


– BOONUSED

Magic Journey mängu võidu võti on esiletõstetud sümbolid, mis lähevad säravama mänguvälja alaosa punktitabelis. Kui esiletõstetud sümbolite hulgas on sloti peategelane Sun Wukong, saad teha ühe keerutuse kasiino kulul nii, et väärtuslikke esiletõstetud sümboleid on hulga enam.

Respinnid jätkuvad seni kuni enam uusi võite ei moodustu. Kui respinnid on läbi, saad võidusumma olenevalt kui palju võiduliine aktiveerus. Olenevalt võiduliinide arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 2-400 kordselt.


– KOKKUVÕTE

Magic Journey on huvitav ja volatiilne mäng, mida saad proovida demoversioonis või asuda kohe suuri võite jahtima. Võiduliine saad “esiletõstetud” sümbolite abil ja respinnide abil võib aktiveeruda terve 3×3 ruudustik.

pragmatic play logo
  • Mängutootja: Pragmatic Play
  • RTP: 96,54%
  • Asutatud: 01/01/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Pragmatic Play

book of fallen slot
pragmatic play logo
Book of Fallen
Välja antud: 18.11.2021 RTP: 95,50%
rise of giza powernudge slot
pragmatic play logo
Rise of Giza PowerNudge
Välja antud: 09.08.2021 RTP: 95,53%
yum yum powerways slot
pragmatic play logo
Yum Yum Powerways
Välja antud: 28.08.2021 RTP: 96,43%
chilli heat megaways slot
pragmatic play logo
Chilli Heat Megaways
Välja antud: 26.08.2021 RTP: 95,50%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Magic Journey pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.