Love Joker ülevaade

love joker slot playngo

Love Joker on uus mäng PlaynGo nimeliselt online mängude tootjalt, mille sisuks on armastus väikse vimkaga. Tegemist on jokkeri teemaliste mängude seeria 12. väljalaskega, millel panuse väärtuseks saab valida alates 5 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Maksimaalselt võid panuse tagasi võita kuni tuhandekordselt.

Üsna väiksel kolme rullikuga mänguväljal on viis võiduliini. Põnevust kütavad aga hoopis korduvkeerutused, mille ajal on eesmärgiks pihta saada südame kujutistele. Kui täidad Südamete Mõõdikul kõik lüngad, liigud edasi järgmisele tasemele.


Kujundus ja sümbolid

Love Joker on romantikute tõeline maiuspala, sest on kujundatud äärmiselt kaunilt. Mänguväljal domineerivad punane ja lilla. Muus osas on disain pigem minimalistlik ja tuttavlike puuvilja ikoonidega.

Love Joker on üsna lihtsalt üles ehitatud nii, et põnevaks läheb alles boonusfunktsioonide ajal. Puuvilja sümbolid maksavad väiksemaid võite sama ajal kui suuremaid saad lillade ja punaste seitsmetega.

love joker slot screen


Boonused

Nagu juba mainisime, siis Love Joker mängu keskmes on korduvkeerutused, mille kasutamiseks peab teisel rullikul ilmuma armastuse jokkeri sümbol. Edasi saad sama rulliku uuesti käima lükata lootuses, et ilmub veel südamekesi.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,20%
  • Asutatud: 20/01/2022
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Love Joker pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.