Legacy of Oz ülevaade

Legacy of Oz on sama tüüpi mängude seeria kolmas väljalase, mis järjeks Book of Oz ja Sisters of Oz nimelistele mängudele. Neist kõigi tegevus leiab aset võlur Ozi imedemaal ja räägivad lugusid Dorothyst ja nimitegelasest endast.

Legacy of Oz teema pole millegi poolest kuigi originaalne. Selle väljamõtlejaks on Triple Edge Studios ja Microgaming ning pakutakse kümment võiduliini viiel rullikul. Vali panuse väärtuseks 10 sendist 40 euroni mänguvooru kohta ja võid selle tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.

legacy of oz hyperspins slot screen

Volatiilsel mängul on mitmeid lisasid nagu wildid, tasuta spinnid ja tasutline Hyperspins funktsioon.


Boonused

Enne, kui tutvume lähemalt raamatu stiilis mängudele omase ülesehitusega, vaatame, mis kujutab endast Hyperspin valik. Hyperspin on omane just Microgaming nimelisele mängutootjale ja lihtsustatult on tegemist võimalusega saada korduvkeerutusi. Saad valida ka näiteks, kas keerutada rullikuid eraldi.

Püüa saada mänguväljal korraga vähemalt viis raamatu sümbolit, et käivitada tasuta spinnid. Kui see juhtub, valitakse välja üks ikoon, mis on võimeline paljunema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.

triple edge studios logo

Teised mängud tootjalt Triple Edge Studios

action ops snow and sable slot
triple edge studios logo
Action Ops: Snow & Sable
Välja antud: 05.12.2018 RTP: 96,03%
sisters of oz jackpot slot
triple edge studios logo
Sisters of Oz Jackpots
Välja antud: 07.08.2020 RTP: 95,83%
adventures of doubloon island slot
triple edge studios logo
Adventures Of Doubloon Island
Välja antud: 01.02.2021 RTP: 96,01%
assassin moon slot
triple edge studios logo
Assassin Moon
Välja antud: 25.11.2020 RTP: 96,08%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Legacy of Oz pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.