Knight Rider ülevaade

NetEnt nimeline suur mängutootja on välja tulnud laheda ideega tuua mängija ette legendi staatusesse jõudnud Michael Knight ja tema ustav abimees K.I.T.T. Ametlik Knight Rideri seriaali teemaline mäng kannab ka sama nime ja on valminud koostöös Universal City Studios stuudioga.

knight rider slot screen

Knight Rider on teleseriaalist inspiratsiooni saanud mänguautomaat viie rulliku ja 26 võiduliiniga. Boonustest räägime pikemalt ülevaate lõpupoole. Oluline on, et panuse väärtuseks saab valida 20 sendist 40 euroni mänguvooru kohta ja kui veab, selle tagasi võita kuni 7,000 kordselt.

Teema ja kujundus – kaheksakümnendate Los Angeles

Knight Rider mängul paitab kõrvu vana hea seriaali tunnusmuusika. Alguses näidatakse ka väikest klippi seriaalist.

Mängu tegevus rullub lahti kõrbe olustikus ja peab kiitma NetEnti , kes on originaalse olustiku hästi järele teinud. Lisaks vähemväärtuslikele A, K, Q, J ja 10 sümbolitele on ka palju temaatilisi sümboleid. Michael Knight on neist väärtuslikem, sest maksab panuse tagasi kuni neljakordselt. Wild asendussümboli tunneb ära rääkiva auto ikooni järgi.


Boonused

Knight Rider üllatab lausa viie erineva boonussümboli poolest. Kõige keskmes on jalutavad asendussümbolid ehk Walking Multiplier Wilds. Just tänu nendele võid saada kuni viis korda suuremaid võite ning need liiguvad sujuvalt vasakult paremale. Tasuta keerutuste ajal on hea, kui saad rohkelt peategelase pildiga ikoone.

netent logo
  • Mängutootja: NetEnt
  • RTP: 96,07%
  • Asutatud: 24/02/2022
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt NetEnt

theme park tickets of fortune slot
netent logo
Theme Park: Tickets of Fortune
Välja antud: 22.05.2016 RTP: 96,52%
the legend of shangri-la slot
netent logo
The Legend of Shangri-La
Välja antud: 17.09.2017 RTP: 96,59%
strolling staxx slot
netent logo
Strolling Staxx Cubic Fruits
Välja antud: 24.01.2019 RTP: 95,95%
santa vs rudolf slot
netent logo
Santa vs Rudolf
Välja antud: 27.11.2019 RTP: 96,35%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Knight Rider pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.