Joker Megaways ülevaade

joker megaways slot games inc

Joker Megaways on Betsson nimelise mängustuudio endaloodud vahva slotikas, mis kasutab Megaways tehnoloogiat, mis tähendab, et võiduliinide arv on pidevas muutumises. Megaways on Big Time Gaming nimelise tarkvaratootja poolt litsentseeritud tehnoloogiline uuendus, mis lisab igale seda mehaanikat kasutavale mängule palju interaktiivsust juurde.


– KUJUNDUS

Joker Megaways on äärmiselt särava disainiga tehtud mäng, kus esimese asjana hakkab silma laialt naeratav jokkeripoiss. Kui jokker ongi just see, mis lõpuks suurvõidu koju toob, siis väiksemaid võidukombinatsioone saad moodustada ka hulga puuvilja ikoonide abil. Joker Megaways toob uuele elule pisut old-school teema just tänu modernsele Megaways tehnoloogiale.

joker megaways slot screen


Mängu kulg ja lisafunktsioonid

Joker Megaways mäng pakub äktšionit kolmel rullikul pidevalt muutuva sümbolite arvuga rulliku kohta. Sümbolite arv igal rullikul varieerub kahest kaheksani ja võiduliinide arv võib nii kerkida ka kuni 512 peale.

Kui jokker jääb samaaegselt pidama kõigil rullikutel, pääsed tasuta spinnide vooru kümne priikeerutusega kasiino kulul. Tasuta spinnide voorus annab iga uus jokker järgnevatele võitudele kasvava võidukordaja ja jokkerid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.

Gamble funktsioon – peale iga võitu saad valida potide ja ärtude vahel võimalusega võidusumma duubeldada. Kui see ei õnnestu, jääd aga kogu võidurahast ilma.


– KOKKUVÕTE

Jokkeri pildiga wildid- olemas! Kuni kümnekordne võidukordaja- kah olemas! Kui siia lisada veel tasuta spinnide voor, mille ajal kõik boonusvooru käivitanud jokkerit muutuvad wildideks, siis ongi täiuslik kompott kokku pandud!

Kui tahad seda vahvat mängu ise järele proovida, siis Betsafe kasiinos on see võimalus täiesti olemas. Teistes Eesti mänguportaalides seda veel proovida ei saa ning tõenäoliselt mitte ka lähimas tulevikus.

games inc logo
  • Mängutootja: Games Inc
  • RTP: 96,56%
  • Asutatud: 27/03/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Games Inc

spin and win deluxe slot
games inc logo
Spin and Win Deluxe
Välja antud: 03.09.2021 RTP: 96,97%
megaways respin slot
games inc logo
Megaways Respin
Välja antud: 18.06.2020 RTP: 96,43%
sophie slot
games inc logo
Sophie
Välja antud: 01.04.2020 RTP: 96,40%
fracture slot
games inc logo
Fracture
Välja antud: 02.04.2020 RTP: 95,60%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Joker Megaways pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.