Hugo Carts ülevaade

hugo carts slot playngo

Play n GO nimelise mängutootja kuulsaim tegelaskuju Hugo on tagasi ning sellel korral kaevatakse aardeid kaevanduses. Löö kampa Hugo ja tema armsa kaasa Hugolinaga ning võid panused tagasi võita kuni 25,000 kordselt.

Hugo Carts palub elamusi viiel rullikul 1,024 võiduliiniga. Neist viimane võib sümbolikordajate kaasabil ka kiirest suureneda. Mängu keskmes on korduvkeerutused, mis käivituvad igal korral, kui saad korraga kolm mängu peategelase ikooni.


Kujundus ja sümbolid

Hugo Carts mäng on volatiilne ja panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Võidu saamiseks vajad vasakult paremale vähemalt kolme sama sümbolit.

Hugo Carts on sama seeria neljas mäng, mis põhineb Taani üheksakümnendate lemmikmultikal. Kaevanduse teemaline kujundus on muljetavaldav. Sealjuures kõige väärtuslikum on kiivri pildiga sümbol.

Wild boonussümboli tunned ära dünamiidikepikeste järgi.

hugo carts slot screen


Boonused

Korduvkeerutuste saamiseks vajad kolmel keskmisel rullikul mängu peategelaste sümboleid. Seetõttu on ka boonusvoorud Hugolina, Hugo ja Scylla teineteisest mõnevõrra erinevad.

Tasuta spinnidele pääsed ligi kolme või enama hajasümboli ilmumisel.


Kokkuvõte

Hugo Carts pakub pisut anarhilist möllu sama seeria neljandal mängul. Võidu võti on Hugo naine Hugolina, kelle abil tulevad mängu kuni kümnekordsed võidukordajad.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,24%
  • Asutatud: 26/08/2021
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Hugo Carts pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.