Hercules and Pegasus ülevaade

hercules and pegasus slot pragmatic play

Hercules & Pegasus on Pragmatic Play nimelise slotimängude looja Kreeka mütoloogia teemaline mäng viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Kavalda jumalad üle valides panuse suuruseks 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja lõigates kasu neljast juhuslikult käivituvast boonusfunktsioonist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Hercules & Pegasus” on kujundatud üsna kenalt nagu kõik Pragmatic Play mängud. Nüüd on areenile astumas Zeusi poeg Herakles, kes oli tuntud üleloomuliku jõu ja oma kaaslase tiivulise hobuse poolest.

hercules and pegasus slot screen

Eepiline seiklus rullub lahti Olümpose jalamil ning sümbolite hulgas kohtad lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka vaase, kuldseid harfe, antiikseid Kreeka templeid ja ka mängu logo. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 0,1-, 2-, 10- ja 20-kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.

Heraklese ja Pegasuse pilt on wild, mis aitab võiduliinis puudujäävaid sümboleid asendada. 2, 3, 4 ja 5 wildi võiduliinis annavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,1-, 2-, 10- ja 25-kordselt.


– BOONUSED

“Hercules & Pegasus” mängu tavarežiimil võib välja ilmuda valik kolmest papüüruserullist, mille seast saad valida ühe. Nüüd selgub, milline eriline funktsioon sulle kasu tooma hakkab. Selleks võib olla näiteks hulk wilde, mis lisatakse mänguvälja mistahes positsioonidele ja käima võib minna ka tulus respinn uute wildidega. Võid sattuda ka kahekordse võidukordaja ja omavahel külgnevate Zeusi ikoonide peale.

Tasuta spinnide voore on kolme tüüpi ning nendele ligi pääsemiseks vajad boonussümbolit esimesel ja kolmandal rullikul ning Heraklese pilti viiendal.


– KOKKUVÕTE

“Hercules & Pegasus” pakub suurepärast Antiik-Kreeka stiilis meelelahutust koos hulga lisafunktsioonidega. Tulu tõuseb nii erinevat tüüpi tasuta spinnidega boonusvoorudest kui ka väärtuslikest võidukordajatest. Nii võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2500-kordselt!

pragmatic play logo
  • Mängutootja: Pragmatic Play
  • RTP: 96,50%
  • Asutatud: 11/11/2019
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Pragmatic Play

book of fallen slot
pragmatic play logo
Book of Fallen
Välja antud: 18.11.2021 RTP: 95,50%
rise of giza powernudge slot
pragmatic play logo
Rise of Giza PowerNudge
Välja antud: 09.08.2021 RTP: 95,53%
yum yum powerways slot
pragmatic play logo
Yum Yum Powerways
Välja antud: 28.08.2021 RTP: 96,43%
chilli heat megaways slot
pragmatic play logo
Chilli Heat Megaways
Välja antud: 26.08.2021 RTP: 95,50%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Hercules and Pegasus pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.