Greek Gods ülevaade

greek gods slot pragmatic

Greek Gods on Pragmatic Play nimelise slotimängude tootja mäng viie rulliku ja 243 erineva võiduliiniga. Tunneta Kreeka mütoloogia hõngu ja püüa pihta saada ka juhuslikult käivituvatele boonusvoorudele. Panuse suuruseks saad sättida 25 sendist 125 euroni spinni kohta ning tehtud panuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Suursuguse nimetusega Greek Gods kujunduski avaldab muljet. Rahajaht läheb lahti iidse Kreeka templi sügavustest, samal ajal kui näed ka sätendavaid kullakange Olümpose mäe tipus.

greek gods slot screen

Positsioonidel näed lisaks A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka harfi, peekri, ja kahe jumala sümboleid. Selle eepilise mängu kaks peategelast on naiste, abielu ja perejumalanna Hera koos peajumala Zeusiga.


– BOONUSED

Greek Gods mängu tavarežiimil näed rullikute kohal hulka juhuslikke auhindu. Nendele pääsed ligi, kui välgunoole pildiga scatter katab kolmanda, neljanda või viienda rulliku selle täies ulatuses. Juhuslikke auhindu on kolme tüüpi:

– Tehtud panuse väärtusest 50 korda suurem rahapreemia
– Boonus, mis paneb käima Wheel of Fortune õnneratta
– Otsepääse tasuta spinnidega boonusvooru

Wheel of Fortune boonusvoorus võid võita rahapreemia, mis on tehtud panusest ka kuni tuhat korda suurem. Teine võimalus tasuta spinnide vooru pääsemiseks on, et saad viis välgunoolt korraga. Boonusvoorus saad kolm tasuta keerutust pluss üks priispinn iga lisa välgunoole ikooni eest.


– KOKKUVÕTE

Paljulubav Greek Gods on tegelikult lihtne mäng, mis pakub rahapreemiaid ja tasuta spinne. Wheel of Fortune boonusvoorus saad tehtud panuse tagasi võita kuni tuhande kordselt. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel kogu mänguvälja Zeus sümbolitega täites saad tehtud panuse väärtus tagasi 1458 kordselt.

pragmatic play logo
  • Mängutootja: Pragmatic Play
  • RTP: 96,50%
  • Asutatud: 12/12/2019
  • Mänguliik: Slots
  • Read ja Rullikud: 5x3
  • Panuse suurus: €0,25 - €125
  • Võimalik võit: 4320

Teised mängud tootjalt Pragmatic Play

book of fallen slot
pragmatic play logo
Book of Fallen
Välja antud: 18.11.2021 RTP: 95,50%
rise of giza powernudge slot
pragmatic play logo
Rise of Giza PowerNudge
Välja antud: 09.08.2021 RTP: 95,53%
yum yum powerways slot
pragmatic play logo
Yum Yum Powerways
Välja antud: 28.08.2021 RTP: 96,43%
chilli heat megaways slot
pragmatic play logo
Chilli Heat Megaways
Välja antud: 26.08.2021 RTP: 95,50%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Greek Gods pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.