Gigantoonz ülevaade

Gigantoonz on Play N Go nimelise mängutootja uus mänguautomaat, mis kuulub samasse seeriasse teiste Toonz seeria slottidega. Tegemist on seeria neljanda väljalaskega, mille eelkäijateks Dr. Toonz, Reactoonz ja Reactoonz 2. Nagu ka nimi ütleb, on siin oodata veelgi suuremaid sümboleid ja mänguvälja.

Gigantoonz slotimöll rullub lahti 8×8 positsioonidega nii, et panuse väärtuseks saab valida 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Kui veab, võid panuse tagasi võita kuni 4,000 kordselt. Võite saad sealjuures omavahel ühenduses olevate sümbolite eest (klastrite eest).


Boonused

Nagu teistelegi Toonz tüüpi mängudele langevad siingi sümbolid positsioonidele nii-öelda kose põhimõttel ülevalt alla. Kokku on erinevaid ikoone koguni 64 ning võidu saab vähemalt kuue sama sümboli eest. Langevate sümbolit puhul, nagu ikka, võid saada sama raha eest mistahes arvu järjestikkuseid võite.

gigantoonz slot screen

Gigantoonz mängule lisavad vaheldust igasugu vigurid nagu Quantum Wild ja Mega sümbolid. Neist esimene asendab klastris mistahes teisi puuduolevaid ikoone.

Peagi märkad, et rullikute kõrval on sätitud uhke Quantumeter. Kui saad järjestikkuseid võite, hakkab see tasapisi täituma ning lisanduvad juba hoopis ägedad funktsioonid.


Kokkuvõte

Gigantoonz on suurepärane järg Toonz seeria eelmistele mängudele. Selle puhul on märgata sarnasusi Reactoonz ja Dr. Toonz mängudele, kuid teoreetiliselt maksimaalse võimaliku võidu suurus valmistab pettumuse.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,25%
  • Asutatud: 27/01/2022
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Gigantoonz pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.