Ghost of Dead ülevaade

ghost of dead slot playngo

Ghost of Dead on PlaynGO nimelise mängutootja slotikas, mis pakub elamusi viiel rullikul kümne võiduliiniga. Selle teemaks on Antiik-Egiptus ja paremateks boonusteks Ghost Spin laiuva sümboliga ja tasuta spinnid.


Kasumlikkus ja panustamine

Ghost of Dead pakub elamusi 5×3 positsioonidega kümnel võiduliinil. Püüa saada korraga vasakult paremale vähemalt kolm sama sümbolit.

Panuse väärtuseks saad sättida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ning tegemist on volatiilse mänguga. Hea õnne korral võid panuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.


Kujundus ja sümbolid

Ghost of Dead kujundus pole teab mis originaalne ning sarnaneb paljuski Play n Go teistele Egiptuse teemalistele mängudele nagu Book of Dead ja Legacy of Dead.

Sellel korral on loo peategelane vaarao Una, kes on surnust üles ärganud ja otsib surelikke, kellele suure varanduse asukoht paljastada.

Ghost of Dead mängu atmosfäär on kummituslik ja kõhedusttekitav. Sümbolite hulgas on lisaks A, K, Q, J ja 10 pildiga ikoonidele ka ristid, kobrad, skarabeused ja vaaraod maskid. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes panuse väärtuse tagasi kuni tuhande kordselt.

ghost of dead slot screen

Asendussümboli tunned ära Anubise pildi järgi ning lisaks võiduliinide moodustamise lihtsustamisele on see ka boonusvoorude käivitajaks.


Boonused

Ghost of Dead pakub kolme erinevat boonusvooru, mis kõik pakuvad tasuta keerutusi erilise sama rulliku kõigile väljadele laienevad ikooniga. Tasuta keerutuste ajal saad veel ühe lisa erisümboli.

Tasuta spinnide saamiseks vajad vähemalt kolme Anubist korraga. Tee 10 spinni kasiino kulul nii, et saad ise valida, milline temaatilistest ikoonidest saab paljunevaks.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 94,21%
  • Asutatud: 28/08/2021
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Ghost of Dead pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.