Egyptian Emeralds ülevaade

Egyptian Emeralds on tuntud Playtech nimelise kasiinomängude tootja Egiptuse teemaline slotikas, mis pakub lõbusat meelelahutust 5 rulliku ja 10 võiduliiniga. Vali panuse suuruseks 10 sendist 500 euroni keerutuse kohta ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kahesaja kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimus poolest ei saa Egyptian Emeralds mängule midagi ette heita. Kuigi Egiptuse teema on ehk slottide puhul liigagi populaarne, siis rohked kalliskividest ehitatud püramiidid rullikute taga tekitavad tunde, et suur võit peidab ennast just sellel mängul.

egyptian emeralds slot screen

Lisaks hieroglüüfidega kaunistatud juveelidele saad võite kombineerida ka šaakalist jumala, skarabeuse ja muude temaatiliste ikoonidega. Šaakal-jumal on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 1, 3 ja 15 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 ja 5.

Imekaunis skarabeus on wild ning lisaks asendusfunktsioonile on see võimeline moodustama ka täiesti iseseisva võiduliini. Püüa saada kombinatsioon 2, 3, 4 ja 5 wildiga ning saad panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 1,5-, 5- ja 20-kordselt.


– BOONUSED

Skarabeuse pildiga wildid võivad mänguväljal pidama jääda ka omavahel külgnevalt. Kui kolmel keskmisel rullikul nii juhtub, läheb käima Scarab Respin funktsioon ühe tasuta spinniga. Kõik boonusvooru käivitanud wildid koonduvad ühele rullikule ning kui neid ilmub veel, saad veel ühe respinni.


– KOKKUVÕTE

Egyptian Emeralds näeb kahtlemata erinev välja kõigist teistest Egiptuse teemalistest mängudest. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel suuremaid võite võid saada skarabeuse wildiga.

playtech logo
  • Mängutootja: Playtech
  • RTP: 96,36%
  • Asutatud: 31/01/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Playtech

oceanus rising slot
playtech logo
Oceanus Rising
Välja antud: 07.01.2020 RTP: 95,05%
kingdoms rise reign of ice slot
playtech logo
Kingdom Rise – Reign of Ice
Välja antud: 29.11.2019 RTP: 96,26%
kingdoms rise sands of fury slot
playtech logo
Kingdoms Rise: Sands of Fury
Välja antud: 24.10.2019 RTP: 96,26%
kingdoms rise guardians of the abyss slot
playtech logo
Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss
Välja antud: 24.10.2019 RTP: 96,26%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Egyptian Emeralds pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.