Cat Wilde and the Lost Chapter ülevaade

Cat Wilde and the Lost Chapter on Indiana Jonesi stiilis tehtud mänguautomaat, millel jahid väärtuslikke Egiptuse aardeid. Kullakangid ja vääriskivid peideti tihti koos vaaraodega püramiidide koridoridesse, mida siis pahatihti samad inimesed hiljem rüüstasid.

Cat Wilde and the Lost Chapter sloti loojaks on PlayNGo. See pakub elamusi viiel rullikul 10 võiduliiniga. Kujundus on tehtud äärmiselt suurejooneliseks. Cat Wilde and the Lost Chapter on volatiilne mäng, millel panuse väärtuseks saad valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Hea õnne korral võid selle tagasi võita kuni 10,000 kordselt.


Teema ja kujundus

Disaini osas võib mängule kiidusõnu jagada, kuid midagi sensatsioonilist siin pole. See sarnaneb Cat Wilde and the Doom of Dead mängule, kuid graafika on teravam. Vunki lisab ülev Araabiapärane taustatümakas.

cat wilde and lost chapter slot screen

Cat Wilde and the Lost Chapter mängu olulisim sümbol on seikleja Cat Wilde. Nende kaasabil võid panuse tagasi saada kuni tuhandekordselt. Sama väärtuslik on ka wild boonussümbol.


Boonused

Kui arvad, et mängul on ainult tasuta spinnid, siis eksid. Tasuta keerutused võivad välja areneda Püramiidi keerutusteks. Et see juhtuks, peab mänguväljal korraga pidama jääma minimaalselt kaks hajasümbolit.

cat wilde and lost chapter slot bonus


Kokkuvõte

Cat Wilde and the Lost Chapter on mäng, millele võiks ennustada palju edu. Selle põhjus on tegelikult lihtne. Sama seeria teine mäng Cat Wilde and the Doom of Dead võeti mängijate poolt hästi vastu ning mõlemad sarnanevad PlayNGo läbi aegad suurimale hitile Book of Dead.

playngo logo
  • Mängutootja: Play'n GO
  • RTP: 96,20%
  • Asutatud: 10/02/2022
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Play'n GO

village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
tome of madness slot
playngo logo
Tome of Madness
Välja antud: 27.06.2019 RTP: 94,52%
fortunes of ali baba slot
playngo logo
Fortunes of Alibaba
Välja antud: 27.02.2020 RTP: 94,63%
riddle reels a case of riches slot
playngo logo
Riddle Reels: A Case of Riches
Välja antud: 30.07.2020 RTP: 94,75%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Cat Wilde and the Lost Chapter pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.