Cash Tank ülevaade

cash tank slot endorphina

Cash Tank on Endorphina nimelise kasiinomängude tootja viie rulliku ja kümne võiduliiniga slotikas. Mängu fookuses on sõjaväelaste põnev aga samas ka ohtlik elu. Mängija liitlaseks on Major Cash Tank, kellele pead suurte varanduste jahil lootma jääma. Auhindadeks kullakangid, raha ja teemantid.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Nagu paljudel teistelgi mänguautomaatidel saad valida nii mündi väärtust panuse kohta kui ka panuse suurust rea kohta. Cash Tank on aga eriline, sest saad reguleerida ka võiduliinide arvu. Teiste valikute hulgas on veel “Turbo”, mis paneb rullikud kiiremini käima ja “Auto”, mis teeb soovitud arvu keerutusi sinu eest ilma, et peaksid ise “Spin” nuppu toksima.

cash tank slot screen

Peale iga võiduliini moodustumist ilmub ka “Cards” nupuke pakkudes võimalust võidusumma duubeldada.


– BOONUSED

Major Tank on mängu Wild sümbol ja see asendab mistahes teisi ikoone võiduliinide moodustamisel. See võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Kui wild hakkab laienema, saad ühe respinni lisaks ja see võib jätkuda seni kuni uusi wilde enam ei teki. Maksimaalne respinnide arv on siiski kolm.

Nagu paljud teised Endorphina slotid, pakub ka Cash Tank erilist Gamble-funktsiooni. Peale iga võidu saamist ilmub nähtavale neli näoga allapoole kaarti, mille hulgast pead valima ühe. Kui valitud kaart on diileri omast suurem, duubeldad võidusumma, kui väiksem, kaotad kogu raha.


– KOKKUVÕTE

Cash Tank on üsnagi lihtne mäng, millel erilisi boonuseid oodata ei tasu. Pead lootma Major Tank karakteri peale, mis kingib mängijale võiduliine ja respinne juurde. Kui võidad, saad proovida oma preemia duubeldada.

endorphina logo
  • Mängutootja: Endorphina
  • RTP: 96%
  • Asutatud: 11/02/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Endorphina

the rise of al slot
endorphina logo
The Rise of AI
Välja antud: 17.06.2020 RTP: 96%
aus dem tal slot
endorphina logo
Aus Dem Tal
Välja antud: 20.02.2020 RTP: 96%
book of santa slot
endorphina logo
Book of Santa
Välja antud: 10.12.2019 RTP: 96%
voodoo dice slot
endorphina logo
Voodoo Dice
Välja antud: 12.06.2019 RTP: 96%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Cash Tank pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.