Book of Santa ülevaade

book of santa slot endorphina

Book of Santa on Endorphina nimelise slotimängude tootja mänguautomaat, mis pakub äktšionit viiel rullikul kümne võiduliiniga. Slotil keerutades saad jõulud põnevamaks teha aga miks mitte natuke pulli teha ka mistahes muul aastaajal. Selle mängu keskmes on aga kindlalt muhe jõulumees, kes näitab kuidas jõulumaagiat tehakse oma enda elutoast. Vahet pole, kas oled jõulumehe mustas nimekirjas või mitte Endorphina mänge pakkuvates kasiinodes saad võimaluse just sellel slotil võite tabada igal juhul.

book of santa slot screen


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui piilud jõulumehe elutuppa, pane paika oma panustamise strateegia. Saada valida, mitu liini aktiivsena hoida ja ka mündi väärtust spinni kohta. “Spin” nupuke paneb rullikud käima ja kui tahad tempot tõsta, leiad ka “Turbo” valiku. “Auto” abil saad lasta mängul teha soovitud arvu keerutusi enda eest.


– BOONUSED

Jõuluvana raamatu pildiga ikoon on nii wild asendussümbol kui ka scatter. Proovi saada neid korraga kolm ja pääsed fantastilisse tasuta spinnidega boonusvooru, kus saad teha kümme mängukorda kasiino kulul koos erilise sama rulliku kõigile positsioonidele laieneva sümboliga.

Boonusvoor algab sellega, et mäng määrab sulle ühe juhuslikult valitud sümboli. Sellest saabki laienev ikoon, kui neid jääb mänguväljal pidama piisav arv.

Peale iga saavutatud võitu, saad võimaluse raha duubeldada või miks mitte ka nelja- või kuuekordistada! Otsusta, kas näoga allapoole kaart on diileri omast suurem või väiksem ja sinu saatus saabki selgeks. Võiduvõimalused on 50-50 seega põhineb valik puhtalt sellel kui seiklushimuline ise oled.


– KOKKUVÕTE

Book of Santa on korraliku võidupotentsiaaliga slotimäng, mis ei hiilga küll boonuste rohkuse poolest, kuid pakub teisi võimalusi raha kokku lükata. Hoolimata sellest, kas oled olnud sellel aastal üleannetu või tõeline ingel, saad Book of Santa mängul kogeda tõelist jõulumelu.

endorphina logo
  • Mängutootja: Endorphina
  • RTP: 96%
  • Asutatud: 10/12/2019
  • Mänguliik: Slots
  • Read ja Rullikud: 5x3
  • Panuse suurus: €0,01 - €50
  • Võimalik võit: -

Teised mängud tootjalt Endorphina

the rise of al slot
endorphina logo
The Rise of AI
Välja antud: 17.06.2020 RTP: 96%
aus dem tal slot
endorphina logo
Aus Dem Tal
Välja antud: 20.02.2020 RTP: 96%
cash tank slot
endorphina logo
Cash Tank
Välja antud: 11.02.2020 RTP: 96%
voodoo dice slot
endorphina logo
Voodoo Dice
Välja antud: 12.06.2019 RTP: 96%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Book of Santa pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.