Arena of Gold ülevaade

Arena of Gold on mänguautomaat, millel lähed silm-silma vastu Rooma impeeriumi kõige vihasemate sõdalastega. Sloti loojaks on All41Studios ja Microgaming, kes mängu atmosfääri teinud eriti ülevaks vaimustavate visuaalefektide ja paari tulusa boonusvooruga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Arena of Gold võib olla tehtud küll äärmiselt levinud Vana-Rooma stiilis, aga peab tunnistama, et see näeb suurepärane välja. Rullikute taha on sätitud liivaga kaetud Colosseumi lahinguväli, mille ääres teevad häält üles köetud rahvahulgad. Võite saad kombineerida vähemväärtuslike kaardimängu ikoonide ja nelja temaatilise gladiaatoriga.

arena of gold slot screen

Kõige tulutoovam on punane gladiaator ja kui saad neid vähemalt viis korraga, ootab sind tehtud panuse väärtusest koguni 20 korda suurem võit. Wild asendussümboli tunned ära Rooma imperaatori sümboli järgi ja ka see võib moodustada iseseisva võiduliini või asendada teisi.


– BOONUSED

Rännak mõned sajandid ajas tagasi kulgeb mitme äärmiselt tulusa boonusvooruga. Tasuta spinnide vooru saad scatter ikoonide abil, kui sul õnnestub saada neid korraga rullikutel 1, 3 ja 5. Tee viis keerutust kasiino kulul nii, et saad erilise mänguvälja, millel domineerivad poole suuremad kolossaalsed sümbolid. Teise, kolmanda ja neljanda rulliku sümbolid sulanduvad kokku üheks 3×3 klastriks.

arena of gold slot bonus

Golden Re-Spin tähendab, et saad vähemalt kuus kuldmündi sümbolit korraga. Kõik väärtuslikud boonussümbolid jäävad omadele positsioonidele ja saad kolm korda veel keerutada.


– KOKKUVÕTE

Vana-Rooma teema ei ole kindlasti kõige originaalsem, aga Arena of Gold jätab siiski igati viisaka mulje. Läbimõeldud visuaalefektid ja lihtne mängu ülesehitus jätavad mängija hooleks ainult kvaliteetse meelelahutuse nautimise, lisaks krutivad põnevust kaks boonusvooru.

all41 studios logo
  • Mängutootja: All41 Studios
  • RTP: 96,20%
  • Asutatud: 21/04/2020
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt All41 Studios

tiki reward slot
all41 studios logo
Tiki Reward
Välja antud: 15.10.2020 RTP: 96,32%
book of captain silver slot
all41 studios logo
Book of Captain Silver
Välja antud: 09.08.2021 RTP: 94,24%
joyful joker megaways slot
all41 studios logo
Joyful Joker Megaways
Välja antud: 22.04.2021 RTP: 96,25%
6 tokens of gold slot
all41 studios logo
6 Tokens of Gold
Välja antud: 12.01.2021 RTP: 96,20%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Arena of Gold pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.